İnistanbul Hayat için ön talep toplanıyor!

İş GYO ve Nef ortaklığı ile İstanbul Topkapı'da hayata geçirilen İnistanbul'un yeni projesi İnistanbul Hayat için ön talep toplanıyor

İnistanbul Hayat için ön talep toplanıyor!

İş GYO ve Nef ortaklığı ile İstanbul Topkapı'da hayata geçirilen İnistanbul'un yeni projesi İnistanbul Hayat  ön talep toplanıyor. Detayları açıklanmayan projede başvuru yapanlar randevu sistemi ile satış ofisine davet edilecek ve öncelikli olarak lansman fiyatlarından yararlanacak. 

Topkapı'da eski Şişecam fabrikasının yer aldığı 80 dönümlük arsa üzerinde inşa edilen İnistanbul'un ilk projesi Gala ön talep aşamasında 7 binden fazla başvuru almıştı. İkinci proje olan Lokal ise 8 bin talep aldı ve 5 günde 218 konut satıldı. Yeni proje olan İnistanbul Hayat projesinde ise 1+1 ve 2+1 dairelerin satışları başladı. 

İnistanbul Hayat projesinin konut sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, spa, kreş, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Ön talep süreci başlayan İnistanbul Hayat projesinde 1+1 daire alanları 48 metrekare ila 118 metrekare, 2+1 daire alanları ise 79 metrekare ila 155 metrekare arasında tasarlanıyor. 376 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan İnistanbul Hayat projesinde peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Aynı zamanda 48 ay vade farksız ödeme ve yüzde 0,99 faiz avantajları konut alıcılarını bekliyor. 

Projenin 2018 yılında tamamlanıp teslim edilmesi bekleniyor. İş GYO ve NEF İmzası taşıyan İnistanbul'un yeni projesi İnistanbul Hayat'ın ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler inistanbultopkapi.com adresinden ön talep formu doldurabilirler. 

 

Firma Bilgisi: Iş Gyo - Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat