İnistanbul Hayat ön satışta! Lansman 22 Nisan’da!

Topkapı’da yükselen İnistanbul projesinin üçüncü etabı olan İnistanbul Hayat’ın lansman öncesi ön satışları başladı

İnistanbul Hayat ön satışta! Lansman 22 Nisan’da!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile Nef’in işbirliğinde hayata geçirilen İnistanbul projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Topkapı bölgesinde yükseliyor. Projenin üçüncü etabı olan İnistanbul Hayat’ta ön satışlar başladı.

İnistanbul Gala, İnistanbul Lokal ve İnistanbul Hayat olmak üzere üç etaplık bir yaşam alanı olarak tasarlanan İnistanbul projesinin Hayat etabının 22 Nisan 2016 tarihinde yapılacak lansman ile resmi satışa sunulması planlanıyor.

Şuan lansman öncesi indirimli fiyatlarla satışları yapılan İnistanbul Hayat daire fiyatları minimum 376 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projenin vadeli alımlarında yüzde 0,99’luk faiz oranı uygulanıyor.

İnistanbul Hayat Topkapı’nın ödeme planına göre; tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında tutar üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor. Ya da vadeli alımlarda firma bünyesinde 48 aya kadar 0 faizle taksit seçeneği sunuluyor.

Ön satışta olan İnistanbul Hayat projesinin lansman öncesi indirimli fiyatlarından yararlanmak için www.inistanbultopkapi.com adresinden form doldurmak yeterli oluyor. 

İnistanbul Hayat; Davutpaşa Metro İstasyonu’na 100 metre, Terazidere Metro İstasyonu’na 400 metre, Cevizlibağ Metrobüs Durağı’na 1 kilometre, E5 karayoluna 1 kilometre, Marmaray’a 3.2 kilometre Yenikapı sahil yoluna 4 kilometre, Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi’ne 5 kilometre, TEM’e 7 kilometre, Ataköy’e 7 kilometre, Zincirlikuyu’ya 8 kilometre ve  Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre uzaklıkta.

Firma Bilgisi: Iş Gyo - Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat