İnistanbul Hayat projesine yoğun talep

Ön talep döneminde kısa sürede 3 bine yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun

İnistanbul Hayat projesine yoğun talep

Ön talep döneminde kısa sürede 3 bine yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun. İş GYO ile Nef’in İstanbul Topkapı’da birlikte inşaatına başladıkları İnistanbul projesi Türkiye'nin en hızlı satan projesi oldu. İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından üçüncü proje İnistanbul Hayat da çok yakında satışa çıkıyor. İnistanbul'un üçüncü projesi İnistanbul Hayat ön talep döneminde yoğun ilgiyle karşılaştı. İnistanbul Hayat ön talep sürecinin başladığı 9 Nisan tarihinden bu yana 3 bine yakın talep toplandı. 

Avantajlı fiyat ve ödeme

İnistanbul fiyatları, 376 bin 000 TL'den başlayan fiyatlarla, 48 ay vade farksız ödeme veya yüzde 0,99 faiz avantajı sunuyor.

Yüksek yatırım değeri

Mimari tasarımını Perkins+Will’in üstlendiği ve “En İyi Mimari Tasarım” ödülüne layık görülen İnistanbul, İstanbul Topkapı’da, eski Şişecam fabrikasının bulunduğu 80 dönümlük arsa üzerinde 470 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçecek. Projenin yer alacağı konum, yüksek yatırım değeri ile dikkat çekiyor. Alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, spor ve kültür tesisleri gibi canlı bir yaşamın ana unsurlarını içerisinde barındıran Topkapı’daki projeye özellikle İstanbul’un Avrupa yakasında çalışanlar ve aileler ilgi gösteriyor.

Her yere yakın

İnistanbul Hayat projesi, İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal ile birlikte, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa yerleşkesinin tam karşısında yer alacak. İnistanbul, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünün karşısında, Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre, Yenikapı Hızlı feribot iskelesine 7 dakika, Marmaray’a 3,2 km, Yenikapı sahil yoluna 4 km, Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 5 km, TEM karayoluna 7 km, Ataköy’e 7 km ve Zincirlikuyu’ya 8 km uzaklıkta konumlanıyor. Zincirlikuyu, Çağlayan, Yenikapı, Bakırköy, Ataköy ve Atatürk Havalimanı gibi merkezleri birbirine bağlayan ve yatırımcıların yüksek yatırım değeri atfettiği ana aksın ortasında yer alan proje için 1,5 yıl süren detaylı hazırlık süreci yaşandı. 

Herkese hitap eden sosyal imkanlar

İnistanbul Hayat’ta fitness salonu, kapalı basketbol ve futbol sahaları, squash kortu, çocuk oyun alanı, teras alanı, yürüyüş yolları, yüzme havuzu gibi sosyal olanakların yanı sıra kapalı otopark ve güvenlik de yer alıyor.

Odalar rakamlarla sınırlı değil

İnistanbul’da, daha önceki Nef projelerinde uygulanan “Foldhome” konseptine yer veriliyor. Bu konsept kapsamında satın alınan ünite 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 biçiminde oda yapılarına sahip olsa da misafir ağırlama, çocukların oyun oynama ihtiyacı, film izleme, halı saha maçı yapma gibi amaçlar için farklı amaçlar için özel olarak tasarlanmış Foldhome odalarından yararlanılabiliyor. Foldhome konseptinde sabit aidat bulunmuyor. İnistanbul sakinleri, gün ve saati bildirdikten sonra oyun odasını, geniş katılımlı yemekler için yemek odasını, geniş mutfağı, spor odasını, sinema salonunu ve daha birçok odayı kullanabiliyor ve aidat yerine, odayı kullandıkları kadar ücret ödüyorlar. 

 

Firma Bilgisi: İş GYO-NEF
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat