İnistanbul Hayat satılık daire fiyatları 380 bin TL’den başlıyor!

Firma bünyesinde 48 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunulan İnistanbul Hayat satılık daire fiyatları minimum 380 bin TL’den başlıyor

İnistanbul Hayat satılık daire fiyatları 380 bin TL’den başlıyor!

Nef ile İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Topkapı bölgesinde inşa edilen İnistanbul Topkapı projesi; İnistanbul Lokal, İnistanbul Gala ve İnistanbul Hayat olmak üzere üç ayaktan oluşuyor.

İnistanbul Topkapı projesinin İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal ayaklarında toplam 1.721 adet dairenin satışı yapılarak satışlar tamamlandı. Projenin şuan İnistanbul Hayat ayağında satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Toplam 16 bin 734 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan İnistanbul Hayat Topkapı, H – I – J olmak üzere üç blok halinde yükseliyor. 404 adet daireye yer verilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor.

Nef İnistanbul Hayat projesinde 2+1 dairelerin alanı 88 metrekare ila 182 metrekare arasında, 3+1 dairelerin alanı 162 metrekare ila 270 metrekare arasında, 4+1 dairelerin alanı ise 265 metrekare ila 364 metrekare arasında.

Peyzaj alanına 12 bin 377 metrekarelik alan ayrılan İş GYO İnistanbul Hayat projesi, kullanılmış olan “foldhome” konsepti ile ön plana çıkıyor. Bir çok avantajın sunulduğu bu konsept yalnızca Nef projelerinde uygulanıyor.

Foldhome sistemi; evinizde her an bulunduramayacağınız ama hep olmasını istediğiniz müzik odası, spor salonu, playstation odası, sinema odası gibi 24 farklı özel alanı hizmetinize sunuyor.

İnistanbul Hayat satılık daire fiyatları minimum 380 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, tutarın yüzde 50’si peşin veriliyor, kalan tutar için 48 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat