İnistanbul Hayat satışta!

İş GYO ve Nef'in üçüncü projesi olan İnistanbul Hayat satışa sunuldu

İnistanbul Hayat satışta!

İş GYO ve Nef'in üçüncü projesi olan İnistanbul Hayat satışa sunuldu. Ön talep döneminde kısa sürede 3 bine yakın talep alan İnistanbul Hayat projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, 48 ay vade farksız ödeme ya da yüzde 0,99 faiz avantajı ile sunuluyor. 

1,5 yıl süren hazırlık süreci, küçük bir şehrin inşasını temel alan ayrıntılı ''master-plan''ı, İstanbul'un merkezine ve gözde yerleşim alanlarına yakın konumu ve yatırımcılara yönelik kazançlı seçenekleri ile İnistanbul Hayat ön plana çıkıyor. 

İnistanbul Hayat projesi ile ilgili görüşlerini paylaşan İş GYO Kurumsal İletişim Satış, Kiralama ve Pazarlama Grup Başkanı Gülfem Sema Tandoğan, bugüne kadar sundukları projeler ile paydaşlarının ve toplumun güvenini kazanmış iki şirket olduklarını, Türkiye'deki şehir yaşamı anlayışına yeni bir soluk getirmek, özlenen mahalle yaşamını modern şehirciliğe daire inovatif dokunuşlarla süsleyecekleri bir birlikteliğe imza attıklarını söyledi. 

İnistanbul Hayat satışta!

İstanbul'un ulaşım damarlarına yakın

Tandoğan; '' İnistanbul Hayat da diğer projelerimiz gibi yatırım değeri her geçen gün yükselen bir bölgede yenilikçi dokusu ve cazip şartlarıyla örnek teşkil edecek. Küçük bir şehrin mimarisinden peyzajına, enerji kaynaklarının depolanma şeklinden su kullanımına kadar tüm ayrıntıları nasıl ele alınıyor ve bir plan dahilinde gerçeğe dönüştürülüyorsa, İnistanbul Hayat’ta da aynı özen gösterilecek. Sosyal donatıları, yenilikçi Foldhome konsepti ve İstanbul’un ulaşım damarlarına olan yakınlığıyla İnistanbul Hayat şehir yaşamının trafik, zaman kaybı, gürültü kirliliği gibi olumsuz yanlarından uzakta, modern ve samimi bir yaşam sunacak.” dedi. 

İnistanbul Hayat'ta Foldhome konsepti

Nef Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik ise Daha önce Nef projelerinde uygulanan Foldhome konseptine yer verdiklerini, Bu konsept kapsamında satın alınan ünite 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 biçiminde oda yapılarına sahip olsa da misafir ağırlama, çocukların oyun oynama ihtiyacı, film izleme, halı saha maçı yapma gibi farklı amaçlar için özel olarak tasarlanmış Foldhome odalarından yararlanılabileceğini söyledi. 

Herkese hitap eden sosyal imkanlar

Zengin sosyal donatıları ile dikkat çeken İnistanbul Hayat projesinde fitness salonu, kapalı basketbol ve futbol sahaları, squash kortu, çocuk oyun alanları, teras alanı, yürüyüş yolları, yüzme havuzu gibi aileler, gençler ve çocuklar için sunulan sosyal imkanların yanı sıra kapalı otopark ve güvenlik de bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat