İnistanbul Hayat’ta peşinatlar 3 bin 800 TL’den başlıyor!

İnistanbul Topkapı projesinin üçüncü ayağı olan İnistanbul Hayat projesinin peşinat tutarları minimum 3 bin 800 TL’den başlıyor

İnistanbul Hayat’ta peşinatlar 3 bin 800 TL’den başlıyor!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Nef tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçirilen İnistanbul Topkapı; İnistanbul Lokal, İnistanbul Gala ve İnistanbul Hayat olmak üzere üç etaplık bir yaşam alanı olarak yükseliyor.

İnistanbul Lokal ve İnistanbul Gala etaplarının satışları tamamlanan projede İnistanbul Hayat etabının satışları tüm hızıyla devam ediyor. Üçüncü etap olan Hayat’ın 2018 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Türkiye’nin en iyi mimari projesi seçilen İnistanbul Hayat Topkapı’nın özel ödeme planına göre, 48 aya kadar 0 faizle firma bünyesinde vade yapılabiliyor. Peşinat tutarları ise ödeme planına göre minimum 3 bin 800 TL’den başlıyor.

Dünyanın önde gelen yaratıcı mimarlık ajansı Perkins&Will tarafından tasarlanan İnistanbul Topkapı’da 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor.

Merkezi bir konumda inşa edilmesiyle ön plana çıkan İnistanbul Topkapı, ulaşım açısından da alıcılarına kolaylıklar sağlıyor. Projenin yakın çevresinde yer alan birimler ise şöyle sıralanıyor;

- Davutpaşa Metro İstasyonu’na 100 metre, 
- Terazidere Metro İstasyonu’na 400 metre, 
- Cevizlibağ Metrobüs Durağı’na 1 kilometre, 
- E5 karayoluna 1 kilometre, 
- Marmaray’a 3.2 kilometre Yenikapı sahil yoluna 4 kilometre, 
- Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi’ne 5 kilometre, 
- TEM’e 7 kilometre, 
- Ataköy’e 7 kilometre, 
- Zincirlikuyu’ya 8 kilometre
- Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre mesafede. 

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat