İnistanbul Hayat'ta satışlar başladı

İnistanbul markasının üçüncü projesi İnistanbul Hayat'ın satışlarına başladı. Projeye çok kısa süre içinde 3 bine yakın talep geldi

İnistanbul Hayat'ta satışlar başladı

İş GYO ve Nef imzasıyla hayata geçirilen İnistanbul markasının üçüncü projesi İnistanbul Hayat'ta satışlar başladı. Projeye kısa bir zaman dilimi içinde 3 bine yakın ön talep geldi.

İnistanbul projelerinden 1 milyar TL ciro
Daha önceki iki projesi İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal'de yer alan 1.721 konutun satışı büyük bir hızla tamamlanırken üçüncü proje İnistanbul Hayat'a da ön talep döneminde büyük bir ilgi geldi. Toplam maliyeti 1.1 milyar TL olan üç projeden elde edilen ciro bugüne dek 1 milyar TL düzeyini buldu

İnistanbul Hayat ödeme kolaylıklarıyla satışta
Ön talep döneminde kısa süre içinde 3 bine yakın talebin alındığı İnistanbul Hayat projesinde satışlar kampanyalar ile devam ediyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daireler için 48 ay vade farksız ödeme ve 0.99'luk faiz avantajı sunuluyor.

İnistanbul Hayat'ta satışlar başladı

Türkiye'nin en kazançlı gayrimenkul projeleri
Türkiye'nin en kanaçlı gayrimenkul projeleri arasında yer alan İnistanbul markasının üçüncü projesinin de satışa sunulduğunu söyleyen Nef Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, projenin geniş sosyal olanaklarıyla dikkat çektiğini vurguladı. Çelik:

"Konumu ve imkânları itibarıyla öncü, yatırım değeri açısından Türkiye’nin en kazançlı gayrimenkul projeleri arasında yer alan İnistanbul’da üçüncü projemiz İnistanbul Hayat’ı da konut sahibi olmak isteyenlere sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz." dedi. 

İnistanbul Hayat nerede?
Yıldız Teknik Ünivresitesi Davutpaşa yerleşkesinin tam karşısında yer alan İnistanbul Hayat,Davutpaşa metro istasyonuna 100 m, Yenikapı Hızlı feribot iskelesine 7 dakika, Marmaray’a 3,2 kilometre, Yenikapı sahil yoluna 4 kilometre, Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 5 kilometre, TEM karayoluna 7 kilometre, Ataköy’e 7 kilometre ve Zincirlikuyu’ya 8 kilometre mesafede konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Iş Gyo - Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat