İnistanbul Konsept daire fiyatları 389 bin TL’den başlıyor!

İnistanbul Topkapı projesinin satışa sunulan son etabı İnistanbul Konsept’te daire fiyatları 389 bin TL’den başlıyor

İnistanbul Konsept daire fiyatları 389 bin TL’den başlıyor!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Nef tarafından İstanbul Topkapı’da hayata geçirilen İnistanbul Topkapı projesi; İnistanbul Lokal, İnistanbul Gala, İnistanbul Hayat ve İnistanbul Konsept olmak üzere dört farklı etaptan meydana geliyor.

İnistanbul Topkapı projesinin satışa sunulan son etabı İnistanbul Konsept’te lansman dönemine özel indirimli fiyatlarla satışları devam ediyor. Yeni etapta 1+1 daire tipinden 4+1 daire tipine kadar farklı seçenekler yer alıyor.

İnistanbul Konsept etabında daire fiyatları minimum 389 bin TL’den başlıyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi banka kredisi kullanarak daire sahibi de olunabiliyor. Projenin özel ödeme planına göre;

Daire bedelinin yüzde 1’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor, yüzde 75’lik kısmı için banka kredisi kullanılıyor, geriye kalan yüzde 24’lük kısmı ise teslim tarihinde ödeniyor. Son etabın Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

İnistanbul Konsept’te 1+1 dairelerin alanı 48 ila 118 metrekare, 2+1 dairelerin alanı 73 ila 144 metrekare, 3+1 dairelerin alanı 129 ila 240 metrekare ve 4+1 dairelerin alanı ise 214 ila 308 metrekare arasında değişiyor.

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Konsept