İnistanbul Konsept’ten daire alana Mudo’dan mobilya hediye!

İnistanbul Topkapı projesinin son etabı İnistanbul Konsept’ten daire alana Mudo’dan 80 bin TL’ye kadar mobilya alışverişi hediye…

İnistanbul Konsept’ten daire alana Mudo’dan mobilya hediye!

İş Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Nef işbirliğinde inşa edilen İnistanbul Topkapı projesinin son etabı olan İnistanbul Konsept’in satışları başladı. Lansman döneminde olan yeni etabın 2018 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın Topkapı bölgesinde yükselene İnistanbul Konsept’te satılık daire fiyatları minimum 389 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Ödeme planına göre; yüzde 1 peşinat veriliyor, yüzde 75’i için banka kredisi kullanılıyor, yüzde 24’ü ise teslim tarihinde ödeniyor.

Aynı zamanda İnistanbul Konsept için hazırlanan bir diğer kampanya ise şöyle; projeden daire satın alındığında firma tarafından görevlendirilen tasarım danışmanları ile evinizin tarzını belirliyor ve kampanya kapsamında hediye edilen kart ile Mudo mağazalarından evinize yeni mobilyalar alabiliyorsunuz.

İnistanbul Konsept projesinden 1+1 daire alındığında 15 bin TL değerinde; 2+1 daire alındığında 30 bin TL değerinde; 3+1 daire alındığında 50 bin TL değerinde ve 4+1 daire alındığında ise 80 bin TL değerinde hediye çeki sahibi olunuyor ve mobilya alışverişi Mudo mağazalarından yapılıyor.

Firma Bilgisi: Iş Gyo - Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Konsept