İnistanbul Lokal fiyat listesi ve ödeme planı!

İnistanbul Topkapı projesi, İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal olmak üzere iki bölüm halinde inşa ediliyor

İnistanbul Lokal fiyat listesi ve ödeme planı!

Nef ile İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın merkez lokasyonlarından biri olan Topkapı'da inşa edilen İnistanbul Topkapı, İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal olmak üzere iki bölümden meydana geliyor. 

Toplam 17 bin 944 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan İnistanbul Lokal, E-F-G olarak 3 blok halinde yükseliyor. Toplam 938 adet birimden oluşan projede 1+1 dairelerin alanı 48 metrekare ila 131 metrekare, 2+1 dairelerin alanı ise 73 metrekare ila 132 metrekare arasında değişiyor. 

Peyzaj alanına 12 bin metrekarelik kısım ayrılan İnistanbul Lokal Topkapı, 1935 yılında kurulan Perkins+Will mimarlık ve tasarım şirketi imzası taşıyor. Fold home konsepti ile tasarlanan projede 24 farklı alanda kişiye özel kullanım alanları yaratılıyor. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında yer alan İnistanbul Lokal; Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre, Yenikapı Hızlı feribot iskelesine 7 dakika, Marmaray’a 3,2 kilometre, Yenikapı sahil yoluna 4 kilometre, Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 5 kilometre, TEM karayoluna 7 kilometre, Ataköy’e 7 kilometre ve Zincirlikuyu’ya 8 kilometre mesafede. 

İnistanbul Lokal fiyat listesi ve ödeme planı! 

Topkapı İnistanbul Lokal'de 1+1 dairelerin fiyatı 479 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatı 459 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatı 799 bin TL'den ve 4+1 dairelerin fiyatı ise 1 milyon 199 bin TL'den başlıyor. Tamamı peşin alımlarda tutar üzerinden yüzde 10 oranında indirim yapılıyor. 

İnistanbul Lokal Topkapı projesinin ödeme planına göre; daire bedelinin yüzde 1'lik kısmı peşinat olarak veriliyor. Kalan tutar üzerinden yüzde 5'lik indirim yapılıyor. Yüzde 24'lük tutar teslim tarihinde ödeniyor. Geriye kalan yüzde 75'lik tutar için ise 120 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: Inistanbul Lokal