İnistanbul Lokal fiyatları

3 farklı ödeme planının bulunduğu İnistanbul Lokal fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İnistanbul Lokal fiyatları

İnistanbul Lokal fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. İş GYO ve Nef ortaklığıyla hayata geçirilen İnistanbul Lokal 20 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Toplam 938 adet daireden meydnaa gelen İnistanbul Lokal satılık daire büyüklükleri 48 metrekare ile 308 metrekare arasında değişiyor.

Foldhome konsepti ve ortak alanlarında mahalle konsepti uygulanan İnistanbul Lokal Topkapı’da yer alıyor. İnistanbul Lokal 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor.

İnistanbul Lokal’de satışlar ne durumda?
3 Eylül’de ön lansman dönemi başlayan İnistanbul Lokal’de 7.186 talep gelmiş olup, son açıklamalara göre projede; 157 konutun satışı gerçekleşti. İnistanbul Gala ve Lokal projelerinde bugüne dek toplam bin 211 konut satışı gerçekleştirilirken, 515 milyon TL'lik ciroya ulaşıldığı açıklandı.

İnistanbul Lokal fiyatları
İnistanbul Lokal fiyatları 345 bin TL'den başlıyor.

İnistanbul Lokal ödeme planı
1.Yüzde 25'i peşin başvurularda yüzde 75'lik krediye, liste fiyatı üzerinden yüzde 10'luk indirim

2.Yüzde 1 peşinat, yüzde 75 kredi ile kalan yüzde 24'ü 30 ay sonraki teslimde ödeme koşulunda ise yüzde 5 'lik indirim

3.Yüzde 25 peşin, yüzde 75 vade farksız 30 aylık ödemeler ise eşit taksitler

İnistanbul Lokal hakkında neler söylediler?
Nef Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Erden Timur, İnistanbul Lokal ile ilgili olarak "İnsanlarımızın özlediği yaşam biçiminde ev, dışarıdaki yaşamdan kaçmak için bir sığınak değil, yaşamın huzur, dinlence, eğlence ve mutluluğu kapsayan bir uzantısıdır. İnistanbul Lokal de tıpkı İnistanbul Gala gibi bu ihtiyaca hizmet edecek.” açıklamasında bulunurken,  İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes de şu yorumları yaptı:

Biz de bu yoğun ilgiyi göz önünde bulundururak konut alıcılarını daha fazla bekletmemek adına ikinci projemiz Lokal’i planladığımız tarihten 6 ay kadar önce satışa sunduk.

İnistanbul Lokal nerede?
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü ve Davutpaşa metro istasyonuna yakın bir konumda yer alan İnistanbul Lokal projesi Topkapı’da inşa ediliyor.

İnistanbul Lokal adres bilgileri: Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. No: 42 34010 Zeytinburnu/İstanbul

İnistanbul Lokal telefon numarası
444 72 21

 

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: Inistanbul Lokal