İnistanbul Lokal görücüye çıkmaya hazırlanıyor!

16 Ekim Cuma günü lansmanı gerçekleşecek olan ve reklam filmi yayınlanmaya başlayan İnistanbul Lokal 20 bin metrekarelin alan üzerinde yükseliyor

İnistanbul Lokal görücüye çıkmaya hazırlanıyor!

İnistanbul Lokal görücüye çıkmaya hazırlanıyor. 16 Ekim Cuma günü lansmanı gerçekleşecek olan ve reklam filmi yayınlanmaya başlayan İnistanbul Lokal 20 bin metrekarelin alan üzerinde yükseliyor.

İnistanbul Lokal İş GYO ile beraber Nef tarafından hayata geçiriliyor. Aralık 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanan İnistanbul Lokal Zeytinburnu’nda yükseliyor.

İnistanbul Lokal daire büyüklükleri 48 metrekare ile 308 metrekare arasında değişiyor. Toplam 938 adet dairenin bulunduğu İnistanbul Lokal reklam filmi de oldukça dikkat çekiyor. İnistanbul Lokal ödeme planı ve fiyatları da konut sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Şöyle ki; yüzde 25'i peşin başvurularda yüzde 75'lik krediye, liste fiyatı üzerinden yüzde 10'luk indirim sunuluyor. Yüzde 1 peşinat, yüzde 75 kredi ile kalan yüzde 24'ü 30 ay sonraki teslimde ödeme koşulunda ise yüzde 5 'lik indirim fırsatı sunulacak. Yüzde 25 peşin, yüzde 75 vade farksız 30 aylık ödemeler ise eşit taksitler halinde ödenebilecek. 

İnistanbul Lokal daire fiyatları 345 bin TL’den başlamakta olup, bugüne kadar projede 515 milyon TL ciro gerçekleştirildi.

İnistanbul Lokal özellikleri arasında da açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, süs havuzu, SPA, sauna, kreş, güvenlik, hamam, yangın merdiveni, merkezi ısıtma sistemi, resepsiyon, asansör, balkon bulunuyor.

İnistanbul Lokal nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan İnistanbul Lokal Zeytinburnu’nda yükseliyor. İnistanbul Lokal projesi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında yer alıyor.

İnistanbul Lokal telefon numarası: 444 72 21

 

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: Inistanbul Lokal