İnistanbul Lokal lansmanı 15 Eylül'de!

İnistanbul Gala projesine gösterilen yoğun ilgiden İnistanbul Lokal lansmanı öne alındı. İnistanbul Lokal lansmanı 15 Eylül'de yapılacak

İnistanbul Lokal lansmanı 15 Eylül'de!

İnistanbul Gala projesine gösterilen yoğun ilgiden İnistanbul Lokal lansmanı öne alındı. İnistanbul Lokal lansmanı 15 Eylül'de yapılacak. İş GYO ve Nef imzası taşıyan Inistanbul Lokal 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek. 

200 adet dairenin yer aldığı İnistanbul Lokal satılık daire büyüklükleri ise 48 ile 308 metrekare arasında. Proje, İnistanbul Gala projesine komşu konumda yükselecek. İnistanbul Lokal, İnistanbul Gala projesinin ikinci etabı olarak inşa ediliyor. 

İnistanbul Lokal özellikleri, fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. İnistanbul Lokal projesinde fiyatların320 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede yüzde 1 peşinat ve 0.94 faiz oranı ile uygun ödeme seçenekleri yer alıyor. Lansmana özel fiyatlar ile 2.100 liradan başlayan taksit avantajları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

İNistanbul Gala'nın yanı başında, Topkapı'da eski şişecam fabrikası arazisi üzerinde yükselen İnistanbul Lokal metro hattına çok yakın. Yıldız teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünün hemen karşısında yer alan İnistanbul Lokal satış ofisi adres bilgisi ; Maltepe Mahallesi, Davutpaşa Caddesi No: 42 34010 Zeytinburnu - İstanbul. İnistanbul Lokal lansmanı 15 Eylül'de yapılacak. 

İnistanbul Lokal iletişim bilgileri
Telefon : 444 72 21 
Web adresi : www.inistanbultopkapı.com

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: Inistanbul Lokal