İnistanbul Lokal Nef projesinde son durum!

İnistanbul Lokal Nef projesinde son durum dikkat çekerken, satışlar hızla devam ediyor

İnistanbul Lokal Nef projesinde son durum!

İnistanbul Lokal Nef ve İş GYO tarafından inşa ediliyor. Reklam filmi yayınlana ve bir hayli dikkat çeken İnistanbul Lokal Nef projesi Zeytinburnu’nda yer alıyor.

8 bin kişinin ön talepte bulunduğu İnistanbul Lokal Nef projesi 938 adet daireden meydana geliyor. İnistanbul Lokal Nef’te 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. İnistanbul Lokal Nef aynı zamanda İnistanbul Gala projesini de hayata geçiriyor. Bu iki projenin toplam cirosu için de 515 milyon TL rakam veriliyor.

İnistanbul Lokal Nef 130 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor ve 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. İnistanbul Lokal Nef satılık daire büyüklükleri de 48 metrekare ile 308 metrekare arasında değişiyor.

İnistanbul Lokal Nef sosyal donatı imkanıyla ilgi çekiyor. Geçtiğimiz ay satışa sunulan İnistanbul Lokal Nef fiyatları 345 bin TL2den başlıyor. İnistanbul Lokal Nef ödeme planı kapsamında daüzde 25'i peşin başvurularda yüzde 75'lik krediye, liste fiyatı üzerinden yüzde 10'luk indirim sunuluyor. Yüzde 1 peşinat, yüzde 75 kredi ile kalan yüzde 24'ü 30 ay sonraki teslimde ödeme koşulunda ise yüzde 5 'lik indirim fırsatı sunulacak. Yüzde 25 peşin, yüzde 75 vade farksız 30 aylık ödemeler ise eşit taksitler halinde ödenebilecek. 

Merkezi konumu ve özellikleriyle rekor satış oranlarına sahip olan İnistanbul Lokal Nef projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, süs havuzu, SPA, sauna, kreş, güvenlik, hamam, yangın merdiveni, merkezi ısıtma sistemi, resepsiyon, asansör, balkon bulunuyor. İnistanbul Lokal Nef projesi iki metro durağının arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında yer alıyor.

İnistanbul Lokal Nef telefon numarası: 444 72 21

Firma Bilgisi: Nef Ve Iş Gyo
Proje Bilgisi: Inistanbul Lokal