İnistanbul Lokal'de avantajlı satışlar başladı

İş GYO ve Nef işbirliği ile hayata geçirilen İnistanbul Loca projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler içeren yeni blok avantajlı fiyatlarla satışa çıkarıldı

İnistanbul Lokal'de avantajlı satışlar başladı

İnistanbul Gala'nın ardından İnistanbul Lokal projesini hazırlayan İş GYO ve Nef, 2+1'den 4+1'e kadar değişen daire tiplerinin yer aldığı yeni blokun satışına başladığını açıkladı.  "En İyi Mimari Tasarım" ödülü sahibi İnistanbul Lokal Projesi'nin mimari tasarımı Perkins+Will tarafından üstlenildi.

İnistanbul Gala reklam filmini izlemek için tıklayın...

İnistanbul Lokal 5.000 TL'den başlayan taksitlerle
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünün karşısında, Davutpaşa metro istasyonuna ise 100 metre uzaklıkta yer alan İnistanbul Lokal'den konut satın almak isteyenlere 2+1 dairelere 5.00, 3+1 dairilere 7.500 ve 4+1 dairelere  ise 10.000 TL peşinat ve yüzde 0.79'luk faiz oranıyla sahip olma şansı sunuluyor. Projede ayrıca, 48 ay vade farksız ödeme seçeneği de sunuluyor.

 

İnistanbul Lokal'de avantajlı satışlar başladı

 

İnistanbul Lokal nerede?
Bünyesinde fitness salonu, kapalı basketbol ve futbol sahaları, teras alanları, yüzme havuzu, yürüyüş yolları, squash kortu ve güvenlik hizmeti de sunulan İnistanbul Lokal projesi, dünyada ilk foldhome konseptiyle de dikkat çekiyor. Ev sahiplerine ayrıca kişisel gelişim stüdyosu, müzik, misfir, sinema, playstation, toplantı gibi imkanlar sunan proje, Yenikapı Hızlı feribot iskelesine 7 dakika, Marmaray'a ise 3.2 kilometre mesafede yer alıyor. TEM karayoluna da 7 kilometre uzaklıkta bulunan İnistanbul Lokal, Zincirlikuyu'ya 8, Ataköy'e ise 7 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 
 

"İnistanbul Lokal'de avantajlı satışlar başladı" Başlıklı Haberin Galerisi

İnistanbul Lokal'de avantajlı satışlar başladı

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Inistanbul Lokal