İnistanbul Lokal'de satış başladı

İş GYO ve Nef ortak projesi İnistanbul Lokal'in lansmanı 6 ay önceye alındı. 7 bin 186 kişinin talepte bulunduğu lansman döneminde fiyatlar 345 bin TL'den başlıyor

İnistanbul Lokal'de satış başladı

İş GYO ve Nef ortaklığıyla hayata geçirilecek olan İnistanbul Lokal projesinde lansman öne çekildi. İnistanbul Gala'nın ardından hayata geçirilen ikinci İş GYO-Nef ortaklığı projesi olma özelliği taşıyacak olan İnistanbul Lokal'de lansman döneminde daire fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İnistanbul Lokal'e büyük ilgi
3 Eylül'deki ön lansman döneminden bugüne dek 7 bin 186 talebin geldiği İnistanbul Lokal'de son 3 günde 157 konut satışı gerçekleştirildi. İnistanbul Gala ve Lokal projelerinde bugüne dek toplam bin 211 konut satışı gerçekleştirilirken, 515 milyon TL'lik ciroya ulaşıldığı açıklandı. Ulaşım ağların yakınlığı ve şehrin merkezindeki konumuyla yatırımcıdan büyük ilgi gören İnistanbul Lokal projesi, foldhome ve mahalle yaşam konseptiyle de dikkat çekiyor. 

 

İnistanbul Lokal'de satış başladı

 

Gala'ya ilgi, Lokal'i öne çekti
Proje ile ilgili bir açıklama yapan İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, iki başarılı firmanın birlikte hayata geçireceği Gala projesinin ilk duyurulduğu andan itibaren büyük bir ilgi gördüğünü vurgulayarak: 

 

İnistanbul Lokal'de satış başladı

 

"Biz de bu yoğun ilgiyi göz önünde bulundururak konut alıcılarını daha fazla bekletmemek adına ikinci projemiz Lokal’i planladığımız tarihten 6 ay kadar önce satışa sunduk" dedi. 

Nef Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Erden Timur da, insanların özlediği yaşam tarzını hayata geçireceklerini belirterek:

"İnsanlarımızın özlediği yaşam biçiminde ev, dışarıdaki yaşamdan kaçmak için bir sığınak değil, yaşamın huzur, dinlence, eğlence ve mutluluğu kapsayan bir uzantısıdır. İnistanbul Lokal de tıpkı İnistanbul Gala gibi bu ihtiyaca hizmet edecek.” ifadelerini kullandı. 

 

İnistanbul Lokal'de satış başladı

 

İnistanbul Lokal
Projede konutların boyutları 48 ila 308 metrekare arasında değişecek. Toplamda 938 dairenin yer aldığı İnistanbul Lokal, İnistanbul Lokal projesinde olduğu gibi Topkapı'nın merkezinde yer alacak. Proje, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü ve Davutpaşa metro istasyonuna yakın bir konumda yer alıyor. 

Ödeme seçenekleri
Projeden ev almak isteyen yatırımcı için üç farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Yüzde 25'i peşin başvurularda yüzde 75'lik krediye, liste fiyatı üzerinden yüzde 10'luk indirim sunuluyor. Yüzde 1 peşinat, yüzde 75 kredi ile kalan yüzde 24'ü 30 ay sonraki teslimde ödeme koşulunda ise yüzde 5 'lik indirim fırsatı sunulacak. Yüzde 25 peşin, yüzde 75 vade farksız 30 aylık ödemeler ise eşit taksitler halinde ödenebilecek. 

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Inistanbul Lokal