İnistanbul projesi

İş GYO ve NEF tarafından hayata geçirilen İnistanbul projesi Topkapı’da eski Şişecam Fabrikası arazisi üzerinde yer alıyor

İnistanbul projesi

 

İnistanbul projesi İş GYO ve NEF tarafından hayata geçiriliyor. İnistanbul projesi İstanbul Topkapı’da eski Şişecam fabrikasının bulunduğu araziye inşa edilecek olup, ön talep toplamaya başladı.

Ön talep döneminde ev sahibi olmak isteyenlerin ve  yatırımcıların yoğun ilgisini çeken İnistanbul projesi için 1 haftada 4 binin üzerinde talep alındı.

İnistanbul projesi özellikleri
İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes İnistanbul projesi ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Sektörün iki büyük firması olarak topluma somut fayda sağlayacak bir iş birliği gerçekleştirdik. Geçmişte sanayinin egemen olduğu bir alanı şehir yaşamına ve merkezine dahil edeceğiz” dedi. Sözlerine “Tüm alt ve üstyapı ayrıntılarının yer aldığı örnek bir master-plan’a sahip olan inistanbul’un dünyaca ünlü mimarların tasarımıyla İstanbul’a kazandıracağız” diyerek devam eden Tanes, “Amacımız şehir yaşamının özlenen değerlerini inistanbul’da hayata geçirmek. Şu aşamada projenin henüz ön talep toplama döneminde gördüğü yoğun ilgiden oldukça memnunuz.

İnistanbul projesi nerede?
İş GYO ve NEF tarafından hayata geçirilen İnistanbul projesi Topkapı’da eski Şişecam Fabrikası arazisi üzerinde yer alıyor.