İnistanbul TeknoVinç ile yükseliyor

Topkapı'da İş GYO-Nef ortak projesi olarak inşa edilen İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal projelerinden toplam 8 adet Potain marka kule vinç kullanılıyor.

İnistanbul TeknoVinç ile yükseliyor

Türkiye'nin mega inşaatlarında aldığı rol ile dikkat çeken kule vinç, personel ve malzeme asansörü tedarikçisi TeknoVinç, İş GYO ve Nef imzasıyla Topkapı Davutpaşa'da inşa edilen İnistanbul projelerine 8 adet Potain marka kule vinç ile destek sunuyor. İlk iki etap inşaatlarının sürdüğü projede 3. ve 4. etap inşaatları ile birlikte faaliyetlerini sürdürecek olan kule vinç sayısının 16'ya çıkması bekleniyor.

İnistanbul Topkapı hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın...

İnistanbul Teknovinç ile yükseliyor
Projeye kule vinçlerin yerleşimi konusunda mühendislik hizmeti sunan TeknoVinç, üç adet MC125, üç adet MC 175, bir adet MCT 88 ve bir adet de MCT 178 tipi model kule vinç ile hizmet sunuyor. 8 kule vincin kurulumunu 1.5 ay gibi rekor bir sürede kuran firma, vinçlerin sorunsuz biçimde çalışabilmesi için de özel bir projelendirme desteği sağlamıştı.

İnistanbul TeknoVinç ile yükseliyor

İnistanbul projesi
İş GYO ve Nef ortaklığı ile Topkayı'da inşa edilen İnistanbul Topkapı, Gla ve Lokal olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Proje toplamda 17 bin 944 metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Yıldız Teknik Üniversitesi'nin Davutpaşa Kampüsü'nün tam karşısında yer alan projede fiyatlar 479 bin TL'den aşlıyor ve 1 milyon 199 bin TL'ye kadar yükselebiliyor

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Inistanbul Gala