İnistanbul Topkapı nerede?

İnistanbul Topkapı nerede? sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor

İnistanbul Topkapı nerede?

İnistanbul Topkapı nerede? sorusunun yanıtından önce proje özelliklerinden bahsedelim. 80 bin 239 metrekare alan üzerinde yükselen İnistanbul 3565 adet daireden meydana geliyor. 

İş GYO ve NEF tarafından inşa edilen İnistanbul satılık daire büyüklükleri 48 metrekare ile 307 metrekare arasında değişiyor. İnistanbul teslimlerinin 2018 yılında yapılması planlanıyor. 

İnistanbul fiyatları ise 320 bin TL ile 1 milyon 600 bin TL arasında değişiyor. İnistanbul projesinde ödeme seçenekleri ise henüz belirlenmedi. İnistanbul ödeme planı ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Peki İnistanbul Topkapı nerede? İnistanbul projesi metro hattına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje E-5 ile Esenler Otogarı'nı bağlayan Dumlupınar Caddesi'ne 600 metre cepheye sahip.  Topkapı eski Şişecam Fabrika arazisi üzerinde yükselecek olan proje Mimarisinde Perkins and Will imzası taşıyacak.

Toplam inşaat alanı 411 bin 941 metrekare olarak hesaplanan İnİstanbul Topkapı projesinde 3 bin 565 adet daire ile 16 adet ticari birime yer verilecek. Projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri yer alacak.