İnİstanbul Topkapı projesi!

İş GYO ile Nef’in ortak projesi olarak yükselecek olan İnİstanbul Topkapı’nın lansmanı 9 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak

İnİstanbul Topkapı projesi!

Nef ile İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda merkezi bir bölgede hayata geçirilecek olan İnİstanbul Topkapı’nın resmi satışları 9 Mayıs’ta başlayacak.

İnİstanbul Topkapı’nın 788 adet dairesi için şu ana kadar toplam 6 bin adet talep toplandı. Topkapı eski Şişecam Fabrika arazisi üzerinde yükselecek olan proje Mimarisinde Perkins and Will imzası taşıyacak.

Satış ofisi açık olan ve ön satış dönemi devam eden İnİstanbul Topkapı’da dairelerin fiyatları minimum 299 bin TL’den başlıyor, maksimum 1 milyon 600 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Toplam inşaat alanı 411 bin 941 metrekare olarak hesaplanan İnİstanbul Topkapı projesinde 3 bin 565 adet daire ile 16 adet ticari birime yer verilecek. Projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri yer alacak.

2018 yılının ikinci yarısında teslimleri yapılacak olan İnİstanbul Topkapı projesinin yeşil alanına 51 bin 353 metrekarelik alan ayrılacak. Proje, E-5 ile Esenler Otogarı’nı bağlayan Dumlupınar Caddesi’ne yaklaşık 600 metre cepheye sahip alanda konumlanacak.