İnistanbul'un yüzde 85'i satıldı

İş GYO ve Nef işbirliği ile Topkapı'da hayata geçirilen İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal projelerinin yüzde 85'i satıldı.

İnistanbul'un yüzde 85'i satıldı

İstanbul'un en eski semtlerinden Topkayı'da inşa edilen İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal projeleri, satışı sunulduğu ilk günden itibaren büyük bir ilgiyle karşılandı. Toplam 1.870 konut  biriminden oluşan projelerde  satılan daire sayısı 1.575'i buldu.

İnistanbul Lokal ne zaman teslim edilecek? Öğrenmek için tıklayın...

İnistanbul projelerine büyük ilgi
İş GYO ve NEF tarafından hayata geçirilen İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal projeleri 2015'in en çok ilgi gören projeleri arasına isimlerini yazdırdı. İki projede toplam satış oranı yüzde 85'i buldu. "En İyi Mimari Tasarım" ödülüne de sahip olan projede gelen talep üzerine büyük dairelerin yer aldığı blok da satışa çıkarılmıştı. Bu blokta yer alan ünitelerin 516'sı da kısa sürede satıldı.

 

İnistanbul'un yüzde 85'i satıldı

 

İnistanbul nerede?
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün tam karşısında konumlanan İnistanbul, Davutpaşa Metro istasyonuna 100 metrelik uzaklıkta yer alıyor. Projeden Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 7 dakikada ulaşmak mümkün... Marmaray durağına 3.2 kilometre uzaklıkta yer alan İnistanbul ayrıca Yenikapı sahil yoluna 4, TEM karayoluna da 7 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

İnistanbul'un üçüncü projesi yolda
Dünyada ilk kez foldhome konseptiyle daha da genişleyebilen yaşam alanlarının sunulduğu İnistanbul'un üçüncü projesi de yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak. Projede, fitness salonu, kapalı basketbol ve futbol sahalarının yanı sıra gelişmiş sosyal olanaklar da yatırımcılara sunulacak. 

 

"İnistanbul'un yüzde 85'i satıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

İnistanbul'un yüzde 85'i satıldı

İnistanbul'un yüzde 85'i satıldı

İnistanbul'un yüzde 85'i satıldı

İnistanbul'un yüzde 85'i satıldı

Firma Bilgisi: Iş Gyo - Nef
Proje Bilgisi: Inistanbul Lokal