Innovia 4 İstanbul

Innovia 4 İstanbul Beylikdüzü’nde Yeşil GYO tarafından hayata geçiriliyor

Innovia 4 İstanbul

Innovia 4 İstanbul Beylikdüzü’nde Yeşil GYO tarafından hayata geçiriliyor. Innovia 4 İstanbul 4 bin 624 adet daireden oluşuyor. Innovia 4 İstanbul 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Innovia 4 İstanbul teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor.

Innovia 4 İstanbul özellikleri
Innovia 4 İstanbul özellikleri arasında açık/kapalı yüzme havuzu, açık/kapalı spor salonu, SPA; masaj salonu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, kafe, restoran, sanat atölyesi ve sadece site sakinlerinin fayda sağlayabileceği davet alanları gibi imkanlar sunuyor.

Innovia 4 İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında Yeşil GYO tarafından hayata geçirilen İnnovia 4 Beylikdüzü’nde yer alıyor.

Innovia 4 İstanbul yol tarifi
İnnovia 4’e ulaşım ise oldukça kolay. E-5 üzerinde yer alan projeye Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt istikametine giden İETT hatları, Metrobüs seferleri çok yakın mesafeden geçmektedir. Ayrıca Beylikdüzü ve Esenyurt arasında sefer düzenleyen minibüs hatları da projeye oldukça yakın güzergah üzerinden yol almaktadır. Kendi aracı ile İnnovia 4 projesine ulaşmak isteyen konut alıcıları ise E-5 güzergahından çıkmadan Bauhaus’un yanından ilk sağa döndüklerinde 900 metre sonra projeye ulaşabilmektedir.

Innovia 4 İstanbul iletişim bilgileri
Adres: Mehterçeşme Mah. Hürriyet Cad. No: 23 Beylikdüzü – İstanbul
Telefon: 0 212 414 08 00

Proje Bilgisi: Innovia 4