İnnovia 4 projesinde teslim tarihi belli oldu

İnşaat çalışmaları ruhsat sorunu nedeniyle geç başlayan ve teslim tarihi ertelenen İnnovia 4 projesinde teslim tarihi belli oldu

İnnovia 4 projesinde teslim tarihi belli oldu

İnşaat çalışmaları ruhsat sorunu nedeniyle geç başlayan ve teslim tarihi ertelenen İnnovia 4 projesinde teslim tarihi belli oldu. Projede teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor. 

Yeşil GYO tarafından hayata geçirilen İnnovia projesinin dördüncü etabı olan İnnovia 4 projesi Esenyurt'ta konumlanıyor. Dördüncü etap çalışmaları ruhsat alımından sonra hız kazanırken, teslim tarihi ile ilgili bilgiler verilmeye başladı. İnnovia 4 teslimlerinin 2018 yılı Ağustos ayında yapılması planlanıyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, restoran, kreş, sauna, spa, tenis kortu, Türk hamamı ve voleybol sahası bulunuyor. 

İnnovia 4 projesi, E-5 ve E-6 otoyollarına 1 ‘er km mesafede, ve 2019 yılında açılması planlanan Esenyurt Metro istasyonuna yürüme mesafesinde, konumu ile gelecek vadeden bir lokasyondadır.

Proje, Atatürk havalimanına 20 kilometre, Üçüncü havalimanına 22 kilometre, Kanal İstanbul projesine 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Innovia 1,2, ve 3’üncü etaplarda teslim edilmiş bulunan 8.100 konut, yüzde 97 doluluk oranı ile bölgenin en tercih edilen projesidir.

Kira öder gibi ev sahibi olunabilen İnnovia 4 projesi, yüzde 0 faiz ile, yüzde 5 peşinat ve 100 ay vade imkanı sunuyor. Esenyurt İnnovia 4 teslimlerinin 24 ay sonra (2018 Ağustos) yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Yeşil Gyo
Proje Bilgisi: Innovia 4