Innovia 4’te son blok son şans

Innovia 4. Etabın son bloğu Kasım ayı itibariyle satışı çıkıyor. Blok Innovia projesi dahilindeki tek 4+1’leri bulunduruyor

Innovia 4’te son blok son şans

31 Ekim 2012 / emlakwebtv
Yeşil GYO’nun Beylikdüzü’nde başlattığı 14 bin konutluk Innovia projesinin 4’üncü etabında satışlar hızla devam ediyor. Projenin dördüncü etabının son bloğu Kasım 2012 itibariyle ev sahibi olmak isteyenlere için özel fırsatlar sunuluyor. C1 blok olarak adlandırılan blokta site içerisindeki ilk ve tek 4+1 daireler bulunuyor.

Projede banka kredisiz, kefilsiz, TEFE ve TÜFE farkı olmadan 60 aya kadar 0 faiz imkânı sunan Yeşil GYO, bütçenize uygun kişiye özel ödeme planı da oluşturuyor. Ayrıca Yeşil GYO, "Dostlarımla Birlikte" kampanyasını da tekrar başlatıyor. Kampanya dahilinde Innovia'dan daire alan bir müşteri, 5 yakınına daha daire aldırdığında 4. Etap'tan 35 metrekare bir daire sahibi olacak.  

Ocak 2014 itibariyle teslim edilmeye başlanacak dördüncü etapta 1+1'lerin fiyatları 109 bin TL’den, 2+1'lerin fiyatı 145 bin TL’den ve 3+1'lerin fiyatı ise 230 bin TL’den başlıyor.

Sosyal olanakları, peyzaj düzenlemesi, çocukların özgürce oynayabileceği Innovia her açıdan size farklı bir yaşam sunuyor. Tamamlanan Metrobüs hattına ve kısa bir süre önce açılışı gerçekleşen Avrupa’nın en büyük, İstanbul’un yeni alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Park’a 800 metre mesafede bulunan, tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz merkezi konumu ile dikkat çeken Innovia, müşterilerinin rahatını düşünerek Metrobüs durağına ve Marmara Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne gün içinde sürekli olarak shuttle hizmeti de sunuyor.
Proje ile ilgili detaylı bilgiye www.innovia.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Innovia 4