İnnovia Evleri

İnnovia Evleri Yeşil GYO tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor

İnnovia Evleri

İnnovia Evleri Yeşil GYO tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor. 4 etaptan meydana gelen İnnovia Evleri’nin bir kısmında yaşam devam ederken, bir kısmında da inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.

İnnovia 1, İnnovia 2, İnnovia 3 ve İnnovia 4 etaplarından oluşan İnnovia Evleri'nin yüzde 80 yeşil alanı bulunuyor.

İnnovia Evleri son durum
İnnovia Evleri 1.Etap
İnnovia Evleri 2. Etap sauna, Türk Hamamı, masaj odalarının da yer aldığı projede ayrıca konut alıcıları tenis, basketbol ve voleybol sahaları, mini futbol, yürüme, koşu ve bisiklet yolları, aerobik, pilates, step gibi birçok sosyal hizmetleri konut sahiplerine sunuyor. İnnovia Evleri 1.Etap’ta daire büyüklükleri 85 metrekareden başlıyor.

İnnovia Evleri 2.Etap
İnnovia Evleri 2.Etap toplam 110 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 3 bin 84 konutun yer aldığı İnnovia Evleri 2.Etap satılık daire sahiplerine Türk Hamamı, masaj odalarının da yer aldığı projede ayrıca konut alıcıları tenis, basketbol ve voleybol sahaları, mini futbol, yürüme, koşu ve bisiklet yolları, aerobik, pilates, step gibi birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor.

İnnovia Evleri 3.Etap
İnnovia Evleri 3.Etap projesinde 4 farklı tipte daire yer alıyor. Sosyal donatıları ise diğer tüm İnnovia Evleri ile aynı özellikleri taşıyor.

İnnovia Evleri 4.Etap
İnnovia Evleri 4.Etap’ta çalışmalar hızla devam ederken önümüzdeki yıl teslim edilmesi planlanıyor.

İnnovia Evleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

 

Firma Bilgisi: Yeşil Gyo
Proje Bilgisi: Innovia Evleri