Innovia Ispartakule’de ticari alanların satışı başladı

Yeşil İnşaat ve Metal Yapı Konut ortaklığında kurulan Zincir Yapı’nın projesi Innovia Ispartakule’nin açıkhava alışveriş merkezinde, 135 bağımsız ticari alan satışa açıldı

Innovia Ispartakule’de ticari alanların satışı başladı

15 Şubat 2014 / emlakwebtv
Yeşil İnşaat ve Metal Yapı Konut ortaklığında kurulan Zincir Yapı’nın modern projesi Innovia Ispartakule’nin bölgenin buluşma noktası olacak meydan/sokak konseptli ticari alanlarının satışı başladı. Birbirinden farklı metrekarelerde, her sektör için ayrıştırılmış yerleşim planı ile yatırımcısına doğru planlama ve noktada yüksek kazanç sağlama fırsatı sunan Innovia Ispartakule’nin alışveriş merkezi 135 adet ticari üniteden oluşuyor. Innovia Ispartakule, TEM Ispartakule gişelerine yakınlığıyla da merkezi bir konumda yer alıyor.

Ispartakule’nin kalbi Innovia Ispartakule’de atacak
Yatırımcılar için altın fırsat sunan Innovia Ispartakule’nin ticari alanları, birçok markanın yer alacağı mağazalardan, kafeteryalardan ve restoranlardan oluşacak. Her geçen gün artan bölge nüfusunun ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak üzere tasarlanan alışveriş meydanıyla Ispartakule’nin kalbi Innovia Ispartakule’de atacak.

Proje Bilgisi: Ispartakule