Innovia Ispartakule fiyatları açıklandı

2012 yılında Ispartakule’de temelleri atılan Innovia Ispartakule projesinin 2014 yılı içinde teslim edilmesi planlandı. Innovia Ispartakule fiyatları ise 135 bin TL’den başladı

Innovia Ispartakule fiyatları açıklandı

15 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
Yeşil GYO, Metal Yapı Konut ve Zincir Yapı işbirliği ile İstanbul Avrupa Yakası Ispartakule’de hayata geçirilen proje 82 bin 832 metrekare alan üzerine inşa edildi. Mahalle-Sokak konsepti ile tasarlanan 167 alışveriş ünitesinin de yer aldığı Innovia Ispartakule’de 2 adet 29 katlı Rezidans bloğu ile toplam 340 Rezidans daire yapıldı.

Yeşil bina konseptinin de uygulandığı Innovia Ispartakule projesinde tasarruflu ampuller, musluk, duş başlıkları ve klozetler kullanıldı. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konut tiplerinin bulunduğu Innovia Ispartakule projesi Küçükçekmece Gölü manzaralı daireleri ile dikkat çekmeye başladı. İnnovia Ispartakule satılık daire büyüklükleri ise 31 metrekare ile 160 metrekare arasında değişkenlik gösterdi. İnnovia Ispartakule satılık daire özellikleri dışında sosyal imkanlarıyla da göz dolduran projede Türk hamamı, buhar odası, pilates, masaj salonu, sauna, fitness salonu gibi sosyal imkanlar bulundu.

Innovia Ispartakule satılık daire fiyatları incelendiğinde diğer Innovia projeleri gibi uygun ödeme seçenekleri ile konut alıcılarına sunulduğu görülebiliyor. Sıfır faiz imkanının sağlandığı İnnovia Ispartakule fiyatları şöyle: 1+1 daireler 135 bin liradan, 2+1 daireler 195 bin liradan, 3+1 daireler 269 bin liradan ve 4+1 daireler 375 bin liradan başladı.


2014 Aralık ayında teslim edilmesi planlanan İnnovia Ispartakule projesinin temelleri 2012 yılında atılmıştı. Innovia Ispartakule projesine ulaşım ise şu şekilde sağlanıyor: O-3 karayolu üzerinde Edirne istikametine doğru ilerlerken, Mahmutbey Gişeleri'ni geçip yaklaşık 7-8 kilometre sonrasında Ispartakule sapağından sağ tarafa girilir. Ispartakule Gişeleri'ni geçince Ispartakule'de Bizim Evler 4 ve Migros sol tarafta kalıyor. Innovia Ispartakule projesi Migros'un karşısında bulunuyor.

Innovia Ispartakule satılık daire almak isteyen konut alıcıları için proje hakkında bazı detaylar şu şekilde:
Site Özellikleri: Açık otopark, açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, restoran, Türk hamamı, vitamin bar.
Bina Özellikleri: Asansör ve resepsiyon
Konut Özellikleri: Isı pay ölçer ve merkezi ısıtma
İnşaat Teknikleri: Deprem yönetmeliğine uygun, radye temel, yalıtım yönetmeliğine uygun, yapı denetimi yapılmış, zemin etüdü yapılmış.


Web: www.innoviaispartakule.com
Telefon: 0212 709 35 00

Proje Bilgisi: Ispartakule