Innovia Ispartakule satışa çıktı

Yeşil İnşaat ve Metal Yapı Konut ortaklığı ile kurulan Zincir Yapı’nın yeni projesi Innovia Ispartakule’nin satışı başlıyor

Innovia Ispartakule satışa çıktı

17 Kasım 2012 / emlakwebtv
Yeşil İnşaat ve Metal Yapı Konut Zincir Yapı çatısı altında birleşerek önemli bir ortaklığa imza attılar. Ortak vizyonları ile Innovia Ispartakule projesinde buluşan Yeşil İnşaat ve Metal Yapı Konut projenin satışına 17 Kasım, Cumartesi günü başlıyor.
Zincir Yapı’nın sunduğu Innovia Ispartakule, Ispartakule’nin merkezinde, bölgenin sosyal, alışveriş ve yaşam ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, çok boyutlu ve fonksiyonelliği olan bir proje.

Ispartakule bölgesinde 83,000 m2 toplam inşaat alanına sahip Innovia Ispartakule, 163 adet alışveriş ünitesinden oluşan meydan-sokak konsepti ile 1 adet 23 kat, diğeri 29 katlı 2 rezidans bloğu ile toplam 265 rezidans daireden oluşuyor.
Modern, kapsamlı bir açıkhava alışveriş merkezine sahip projenin alışveriş meydanı, rezidanslarıyla, alışveriş ve eğlence konseptiyle Innovia Ispartakule,  Ispartakule'nin kalbinde hayata geçiyor. Ayrıca rezidans daire ile birlikte sunulan vale hizmeti, açık-kapalı otopark, dinlenme alanları, çocuk parkı ve oyun alanları, çocuk bakım hizmeti, 24 saat internet, 24 saat güvenlik gibi hizmetler de bulmak mümkün.
Innovia Ispartakule, Küçükçekmece Gölü manzarası,TEM Ispartakule gişelerine olan yakınlığı ile dikkat çekiyor.
Projede alışveriş üniteleri ile rezidansların kullanabileceği katlı otopark alanı, SPA & Fitness Merkezi “HealthClub/IN” Açık Havuz, Basketbol Sahası, Çocuk Kulübü, Eğlence Dünyası “Wonderland/IN”, Açık Hava Kafeleri ve Restoranlar bulunuyor.
Wonderland/IN

Büyük, küçük her yaş için eğlenceli bir dünya olarak tasarlanan WONDERLAND-IN’de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Alışverişiniz sırasında dilerseniz çocuğunuzu oyun öğretmenlerine bırakıp hem siz, hem çocuğunuz INNOVIA ISPARTAKULE ÇARŞI' da huzurla ve mutlu saatler geçireceksiniz.
HEALTHCLUB-IN günün yorgunluğunu atabileceğiniz, formunuzu koruyabileceğiniz özel bir yer. Yüzme havuzu, Fitness Salonu, Sauna & Masaj Salonu, Buhar Odası, Türk Hamamı, Özel Eğitmenler, Kondisyon Aletleri, Pilates, Aerobik, Bodybuilding ve Vitamin Bar ile HealthClub/IN dopdolu.
Ispartakule'de YEŞİL BİNA konsepti ilk kez Innovia Ispartakule Projesi ile hayata geçiyor...
Çevreye karşı duyarlı bakış açısına sahip Zincir Yapı, günümüzde hem bireylerin hem de kurumsal şirketlerin dikkat etmesi gereken bu önemli konuya dikkat çekerek Innovia Ispartakule projesinde kullanılacak aydınlatmaları, muslukları, duş başlıklarını ve klozetleri tasarruflu ürünler olarak belirledi. Projenin en önemli amacı doğal kaynakları bilinçli tüketerek, gelecek nesiller için bu bilincin yolunu açmak ve öncü olmak.
Lansmana özel fiyat avantajı…
Innovia Beylikdüzü Projesi’nin 1. Etap’ında yer alan satış ofisinde 17 Kasım, Cumartesi günü satışı başlayacak olan Innovia Ispartakule’den ilk fiyat avantajları mevcut. Banka kredisiz, kefilsiz ve 0 Faiz imkânı sunulan projede kişiye özel ödeme planı seçeneği de bulunuyor. Kısa bir süreliğine lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan Innovia Ispartakule’de 31 metrekare ile 160 metrekare arasında farklı metrekare alternatiflerine sahip 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.
Projenin lansmana özel satış fiyatları ise şöyle;
 1+1 daireler 109 bin TL ile 135 bin TL,
2+1 daireler 189 bin TL ile 269 bin TL,  
3+1 daireler 254 bin TL ile 309 bin TL,  
4+1 daireler ise 369 bin TL ile 399 bin TL aralığında satışa sunuluyor.
2014 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan INNOVİA ISPARTAKULE ile Ispartakule’ye hayat gelecek…

 

 

Proje Bilgisi: Ispartakule