İnoksan 2015'i yüzde 20 büyüme ile kapadı

Endüstriyel mutfak sektörünün Türkiye'deki en önemli firmalarından İnoksan 2015 yılını yüzde 20 büyüme ile kapadı

İnoksan 2015'i yüzde 20 büyüme ile kapadı

Endüstriyel mutfak sektörünün Türkiye'deki en önemli markalarından İnoksan, 2016 Bayi Toplantısını Antalya'da yaptı. Toplantıda bir konuşma yapan Satış Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Esra Altay, 2015 yılını yüzde 20 büyüme ile kapadıklarını açıkladı. 2016 yılında da yüzde 25 oranında büyüme hedeflediklerini belirten Altay: "İnoksan olarak orta vadeli planlarımızda ise gelecek 5 yılda yaklaşık olarak %56 oranında büyümeyi hedefliyoruz. 5 yıl içerisinde hedefimiz ise yurt içi toplam ciromuzun %50’sinin bayilikten oluşmasını sağlıyor. " dedi

İnoksan Bayileri Antalya'da toplantı
2016 stratejilerinin değerlendirildiği toplantıda "Birlikte Daha İleriye" teması çerçevesinde sunumlar yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, 35 yıllık İnoksan markasının uzun yıllar daha varlığını sürdüreceğini belirterek, başarıda bayilerin önemine vurgu yaptı. 

Titanic Delux Otel Belek'te gerçekleştirilen toplantıda konuşan bir diğer isim olan  Esra Altay da , İnoksan'ın hızlı ve kararlı büyüme sürecini sürdüreceğini aktardı. Altay:

"İnoksan perakendenin en önemli süreci olan markalaşmayı, kısacası müşterilerimizin aklında ilk tercih olmayı yıllar içinde başardı. Şimdi artık perçinlediğimiz bu  “değerlerimizi” ve “kazançlarımızı” daha yüksek seviyelere çıkarmak amacıyla, içinde bulunduğumuz yüksek rekabet ortamının da gerçeklerini göz önüne alarak, daha derin bir işbirliğine gitmemiz gerektiğine inanıyoruz" ifadelerini kullandı.