İnoksan bayileri ile Hostech by TUSİD Fuarı’nda buluştu!

Hostech by TUSİD Fuarı’nda bayileriyle bir araya gelen İnoksan'ın stadı dikkat çekti

İnoksan bayileri ile Hostech by TUSİD Fuarı’nda buluştu!

19 Mart 2014 / Emlakwebtv
Endüstriyel mutfak sektörünün köklü lideri İnoksan, Hostech by TUSİD Fuarı’nda Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayileri ile buluştu. İnoksan standında toplanarak markanın gücünü tüm sektöre lanse eden İnoksan’ın iş ortakları, fuar ziyareti sonrası tüm İnoksan ekibinin katıldığı akşam yemeği ile geceyi sonlandırdılar.

Güçlü bayi ağı ile sıkça gündeme gelen İnoksan, Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortaklarıyla Hostech by TUSİD Fuarı’nda bir araya geldi. Periyodik olarak toplanarak fikir alışverişlerinde bulunan İnoksan’ın güçlü bayi ağı, fuara damgasını vuran İnoksan standına renk kattı. İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, bayilerin ziyaretine ilişkin şöyle konuştu: “İtalya’daki Host Milano Fuarı’ndan sonra en büyük fuar olan Hostech by TUSİD Fuarı bu yıl da oldukça nitelikli geçti. Fuar alanımız her yıl daha genişliyor ve fuara katılan firmalar artıyor. Bu da Türk endüstriyel mutfak sektörü için oldukça gurur verici bir gelişme. Tüm meslektaşlarımız ve sektör firmaları çok güzel ürünlerle görücüye çıktılar bunlar çok güzel ve olumlu ilerlemeler diye düşünüyorum. Gelecekte ki hedefimiz bu doğrultuda Avrupa’nın en büyük fuarı olmak. Bugün geldiğimiz noktayı ve başarılı konumu çalışan arkadaşlarımıza borçluyuz. Biz kocaman bir aileyiz. Son yıllarda ki çabamıza, gelişmemize değer katan değerli bayilerimiz ile iş arkadaşlarımız ile biz İnoksan ailesiyiz. Davetimize katıldığınız için çok teşekkür ediyor ve daha iyi günleri hep birlikte göreceğimize inanıyorum.”

Fuar standında ki buluşma sonrasında tüm İnoksan ailesinin katıldığı bir yemek organize edildi. Kaşıbeyaz Akvaryum Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe katılım yoğundu. Oldukça renkli geçen etkinlikte İnoksan bayileri ve yönetim kurulu bir araya gelerek güven tazelediler.