İnoksan dev etkinlik için Dubai'ye gidecek

Endüstriyel mutfak ekipmanları sektörünün Türkiye'deki en önemli isimlerinden biri olan İnoksan, 21-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Gulfood 2016 için Dubai'ye gitme kararı aldı

İnoksan dev etkinlik için Dubai'ye gidecek

Türkiye'nin endüstriyel mutfak sektöründeki en önemli markalarından olan İnoksan, dünyanın kendi alanındaki en büyük etkinliği Dubai Gulfood'a katılma kararı aldı. Gulfood 2016 21-25 Şubat 2016 tarihleri arasında Dubai'e gerçekleştirilecek.

İnoksan, Gulfood 2016 için Dubai'de
Her yıl tüm dünyadan binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Gulfood 2016'ya katılma kararı alan İnoksan, dünyanın önde gelen firmalarıyla rekabet etmekte olan inovatif ürünlerini fuar süresince ziyaretçilerle tanıştırma fırsatı bulacak. Firmanın standında yeni nesil teknoloji ile üretilen İnosmart da sergilenecek. Türkiye'nin ilk yerli dokunmatik ekranlı kombi fırını olma özelliği taşıyan İnosmart'ın yanı sıra, tamamıyla yenilenmi 900 seri pişiricileri ve çevreci yeşil ürün kategorisindeki dijital kontrollü BYM ürün ailesinin de fuarda ilgi görmesi bekleniyor.

Fuar vesilesiyle bir açıklama yapan İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, bir dünya markası olma yolunda ilerleyen İnoksan'ın Dünyanın en büyük fuarları arasında yer alanDubai Gulfood'da yer alma kararı aldığını söyledi. Varlık 35 yıllık maka geçmişine sahip İnoksan'ın günümüzde 5 milyon dolarlık ihracak hacmi ile Türkiye'nin sayılır markalarıarasında bulunduğuna da vurgu yaparak:

"Dünya’daki önemli fuarlardan biri olan Gulfood fuarına katılmaktan dolayı mutluyuz. Ayrıca İnoksan’ın dünya çapında yapmış olduğu işbirlikerinin Gulfood Fuarı’nda da pekiştirilerek devam edeceğine inanıyoruz..." ifadelerini kullandı.