İnoksan, Dubai’de fuarda

Endüstriyel Mutfağın yenilikçi yüzü İnoksan, Dubai’de düzenlenen ve dünyanın en büyük gıda ve catering fuarı olarak nitelendirilen GulFood’a katıldı

İnoksan, Dubai’de fuarda

21 Mart 2013 / emlakwebtv
Gıda, içecek, otel ve catering ekipmanları, paketleme, işletme makineleri, teknoloji ve ekipmanlarının yer aldığı dünyanın en kapsamlı gıda ekipmanları fuarı olarak nitelendirilen GulFood, 25- 28 Şubat tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşti. 25 yıldır üstüne koyarak büyüyen GulFood’a Türk endüstriyel mutfak sektörünün lideri İnoksan da katıldı. Fuar boyunca standında tüm körfez bölgesinden ziyaretçileri ağırlayan İnoksan, yoğun katılımdan payını aldı. GulFood’a bu yıl körfez ülkelerinin yanı sıra Güney Asya, Afrika ve Avrupa'dan da ziyaretçiler katıldı.

Dış ilişkileri ve ihracat ağı oldukça geniş olan İnoksan, GulFood Fuarı’nda da ziyaretçilerin ilgi odağı olmayı başardı. Yeni nesil ekipmanları ve tasarruf sağlayan ürünleriyle göz dolduran İnoksan, fuar sonrası oldukça başarılı işbirliklerine imza attı. 100.898 metrekarelik fuar alanındaki 110 çadırda uluslararası sergi, 152 ülke temsilcisi ve 3816 katılımcı yer aldı, bu katılımcıların %93'ü uluslararası şirketler, %7'si yerel şirketten oluştu.

İnoksan İhracat Müdürü Ahmet Ayar fuara ilişkin görüşlerini şöyle dile getirdi: “Dünyanın en büyük gıda ekipman fuarı olarak nitelendirilen GulFood’a her yıl katılıyoruz, fuar bizim için çok başarılı geçti diyebilirim. GulFood’taki standımızı Güney Asya, Afrika ve Avrupa’dan katılımcılar ziyaret ettiler ve İnoksan’ın yaptığı projelerden ve ekipmanlarımızdan çok etkilendiler. Bizlere yepyeni kapılar açan fuardan oldukça güzel anılarla ayrıldık. GulFood’a olan katılımın oldukça nitelikli ve sayının da çok daha fazla olduğunu gözlemledik. İnoksan olarak yurtdışı fuarlarına katılarak trendleri de takip ediyor ve yenilikçi ürünleri tüm dünyadaki tüketicilerimizle buluşturuyoruz.”