İnşaat Ekonomisi Zirvesi 13 Ocak'ta yapılacak

Boğaziçi Üniversitesi ve GYODER işbirliğiyle düzenlenen "İnşaat Ekonomisi Zirvesi" 13 Ocak 2016 tarihinde düzenlenecek

İnşaat Ekonomisi Zirvesi 13 Ocak'ta yapılacak

İnşaat sektörünün önde gelen aktörlerini buluşturacak olan İnşaat Ekonomisi Zirvesi, 13 Ocak'ta yapılacak. GYODER ve Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile düzenlenecek olan etkinlik inşaat sektörünün nabzını tutacak.

Sektörün önemli isimleri İnşaat Ekonomisi Zirvesi'nde
Zivrenin açılış konuşması, Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Yönetim Merkezi Başkanı Prof. Dr Vedat Akgary tarafından yapılacak. Katılımcılar arasında ise GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Sur, SOYAK CEO'su Dr. M. Emre Çamlıbel, GYODER Başkan Yardımcısı Füsun Yılmaz Phillipson, TMB Başkanı Mithat Yenigün, ve İŞ GYO Genel Müdürü Turgay Tanes gibi isimler bulunuyor. 

İnşaat Ekonomisi sektörün nabzını tutacak
Bu yıl ilk kez Boğaziçi Üniversitesi ve GYODER işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Zirve'de, inşaat dünyasının güncel trendleri ve inşaat sektörünün geleceğine dair profesyonel tahminler paylaşılacak. Zirvede "Ekonominin Yükselen Değerleri", Goyrimenkul Sektöründe Yeni Finans Enstrümanları, Mimari ile Nasıl Fark Yaratırız, Yeşil Binaların Verimlilikte İnşaat Ekonomisine Katkısı, Kentlerin Dönüşümü ve Yaşamların Değişim" gibi konular üzerinde tartışmalar yürütülecek. 

Zirve nerede yapılacak?
İnşaat Ekonomisi Zirvesi 13 Ocak Çarşamba günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall'da gerçekleştirilecek.