İnşaat firmaları yeni sezona hazır

Ağustos ayının bitimiyle birlikte inşaat sektörünün önemli markaları yeni kampanyalarının duyurularına başladı. Diğer taraftan Eylül ve Ekim ayları yoğun biçimde yeni proje tanıtımına tanıklık edecek.

İnşaat firmaları yeni sezona hazır

İnşaat firmaları Ağustos ayının bitmesiyle birlikte, konut satışı açısından yılın en önemli dönemi olarak tanımlanan sonbahar aylarına yönelik hazırlıklarını da tamamlamaya başladı. Sektörün en önemli markaları, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında en yeni projelerini kamuoyuna tanıtmaya hazırlanırken, tamamlanmış projelere yönelik kampanya duyuruları da hız kazandı. 

Sonbahara kampanya ile giren firmalar

- Sur Yapı: Sur Yapı İstanbul ve Bursa'da yer alan 11 projesinde "Mutlu Evler Türkiye Kampanyası"na başladı. Ümraniye’de Şehir Konakları, Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Maltepe’de Yeşilmavi, Koşuyolu’nda Excellence, Kâğıthane’de Tempo City, Ispartakule’de Bahçeyaka, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa’da Marka Rezidans" projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında teslime kadar 600 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olma şansı sunuluyor. Yatırımcıya 120 ay vade seçeneği sunulan kampanyada 60 aya ise 0 faiz seçeneği hazırlandı. Kampanyada peşin alımlara yüzde 10+15'lik indirim uygulanacak. 

İnşaat firmaları yeni sezona hazır

- Babacan Yapı: Yeni sezona Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerindeki kampanya ile giren Babacan Holdin, yüzde 5 peşinatla taksit ödemelerinin 2019 yılı Ocak ayına kadar ertelenmesine olanak tanıyan bir kampanyaya başladı. Yüzde 5 peşinatla 1 yıl taksit ertelemeli fırsat kampanyası sunulan projelerden Babacan Premium'da fiyatlar 2929 bin TL'den başlıyor. Babacan Port Royal'de başlangıç fiyatarı ise 269 bin olarak belirlendi. 

İnşaat firmaları yeni sezona hazır

- Royal Group: Sonbahar aylarına yeni bir kampanya ile hazırlanan bir diğer firma ise Royal Group olacak. Royal Garden Kartal'da satışların yüzde 70'lik kısmının tamamlandığını açıklayan firma kalan projeler için de peşin alımlara özel yüzde 15+5'lik indirim paketi hazırladı. Kampanya Eylül ayının 15'ine kadar devak edecek.  Projede 1+1 413 bin TL, 2+1 562 bin TL, 3+1 daireler ise 808 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. 

Sonbahar ayları yoğun proje tanıtımına tanıklık edecek

Tanıtımlar için, palen Ankara'da sürmekte olan CNR Emlak Ankara ve 9-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek DUBAI Cityscape Global etkinliklerinin sonlanmasını bekleyen firmaların lansman toplantıları yılın son aylarında kamuoyunu yoğun biçimde meşgul edecek. Sonbahar aylarında yeni projelerini tanıtıma hazırlanan firmalar ise şöyle:

- Özyurtlar-Bahaş: Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding, 15 Eylül'de Meydan Ardıçlı Projesi'nin tanıtımını gerçekleştirecek. 
- İnvest İnşaat: Firma, 19 Eylül Salı günü. Vadikoru projesini kamuoyuna tanıtacak. Vadikoru, Ayazağa'da hayata geçirilecek. 
- MESA: Şirket, Ankara, İstanbul ve Bodrum'da hayata geçireceği projelerin ön tanıtımını 19 Eylül'de yapacak
- DKY İnşaat: DKY İnşaat 20 Eylül tarihinde DKY Ada projesini kamuoyuna tanıtacak.
- ÖZAK GYO: Büyükyalı İstanbul Projesinin yeni etabı 21 Eylül tarihinde kamuoyuna tanıtılacak.
- Ağaoğlu: Ağaoğlu Şirketler Grubu son projesi Çekmeköy'ün lansmanını 21 Eylül günü gerçekleştirecek.
- Ömür İstanbul Projesi: Ömür İstanbul projesi, 22 Eylül'de lansmana çıkacak. 
- Maksem Grup-Oğuzkağan Ortak Girişimi: Atakent'in son parseli üzerinde inşa edilecek Bulvar İstanbul ise, 22 Eylül'de kamuoyuna tanıtılacak. 
- Karden İnşaat: Beylikdüzü-Bahçeşehir hattında hayata geçirilecek Self İstanbul projesinin lansmanı 26 Eylül günü yapılacak
- DEKAR Gayrimenkul: Bahçeşehir'de hayata geçirilecek Asmalı Bahçe Şehir  27 Eylül'de kamuoyuna tanıtılacak. 
- Ceylan İnşaat/Artuklu İnşaat: Kartal'da hayata geçirilecek  Zer Kartal 27 Eylül'de lansmana çıkacak
- Fuzul Grup-Al Zamil-Seha-Adese: 3. İstanbul projesinin Rezidans Etap Lansmanı ise 28 Eylül'de kamuoyuna tanıtılacak.
- Demir İnşaat: Demir İnşaat Demir Country Lansmanı 5 Ekim tarihinde kamuoyuna tanıtılacak.