İnşaat makinaları ve yapı sektörü Ankomak'ta buluşacak

İnşaat ve iş makinaları sektörünün bölgedeki en büyük etkinliği olarak gösterilen "Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı" 1-5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek

İnşaat makinaları ve yapı sektörü Ankomak'ta buluşacak

Türkiye yapı sektörü ve bileşenleri açısından büyük önem taşıyan "Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı-Ankomak" 1-5 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Yoğun sektörel katılımla İstanbul Fuar Merkezi-CNR Expo/Yeşilköy'de düzenlenecek olan etkinlik Avrasya Bölgesi'nin en önemli organizasyonlarından biri olma özelliği taşıyor. 

Ankomak için geri sayım
80 ülkeden 350 katılımcı firmanın ve 25 binin üzerinde ziyaretçinin katılımının beklendiği Ankomak, 2016 yılında 21. kes düzenlenecek. Fuar ziyaretçileri ve katılımcılara sektörle ilgili son bilgilerin aktarılacağı buluşma sektörün en önemli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 

T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın desteğiyle
1-5 Haziran 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Ankomak, inşaat sektörünün yanı sıra, doğaltaş, tünelcilik ve madencilik gibi önemli iş kollarının buluşmasına da sahne olacak. Konuyla ilgili hizmet ve teknolojilerin de sergileneceği etkinlikte, yeni satın alma, iş ve işbirliği fırsatlarının yanısıra yeni satın almalara olanak tanıyacak "Yurt Dışı Alım Heyetleri Programı"na da yer verilecek. Bu etkinlikler T.C. Ekonomi Bakanlığı ile OAİB'in desteği ile gerçekleştirilecek.

Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı-Ankomak'a 35 ülkenin katılımı bekleniyor.