İnşaat sektörünün dev buluşması

Eventuum tarafından düzenlenen İnşaat ve Konut Konferansının 3.'sü, 13 Ocak 2015'te Marriott Hotel Asia'da düzenlenecek

İnşaat sektörünün dev buluşması

Eventuum tarafından düzenlenen ve sektörün en önemli etkinliklerinden biri haline gelen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, Marriott Hotel Asia'da 3. kez kapılarını açacak.

İnşaat ve konutun dev buluşması
Sektörel sorunların ele alınacağı dev buluşmada yeni iş bağlantıları, inşaat sektörü ile ilgili yaklaşımlara ticari ve ekonomik katma değer yaratma olanakları tartışılacak. Sektörün ilerlemesinde rol oynayacak yeni fikirlerin, önde gelen temsilcilere aktarılması ve ses getiren küresel bir network oluşturulmasını hedefleyen konferansa, ulusal ve uluslararası düzeyde ilgi gösterilmesi bekleniyor.

3. İnşaat ve Konut Konferansı

3. İnşaat ve Konut Konferansı
13 Ocak 2015 Salı günü, Marriott Hotel Asia İstanbul'da düzenlenecek İnşaat ve Konut Konferansı 3. kez kapılarını açıyor. Konferans, hedef kitle ve ziyaretçi profili ile sadece profesyonelleri bir araya getiren üst düzey bir buluşma olarak gösteriliyor. Yalnızca iş dünyasına yönelik B2B platformu olarak dikkat çeken İnşaat ve Konut Konferansı, hedfe kitle ve ziyaretci profili ile yalnızcaprofesyonelleri bir araya getiren üst düzey bir buluşma olarak gösteriliyor.