Dumankaya'ya İnsana Saygı Ödülü

Dumankaya İnşaat, kariyer.net öncülüğünde gerçekleştirilen törende, İnsana Saygı Ödülü'nü kazandı

Dumankaya'ya İnsana Saygı Ödülü

Dumankaya İnşaat, 15 yılı aşkın süredir verilen ve sektörün en saygı değer insan kaynakları ödüllerinden biri olan kariyer.net etkinliğinde "İnsana Saygı Ödülü"nü almaya hak kazandı. 17 Şubat tarihinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında düzenlenen gecede Dumankaya İnşaat adına ödülü Kurumsal Gelişim Grup Müdürü Metin Marangoz aldı.

Dumankaya'ya İnsana Saygı Ödülü
Dumankaya'nın dokunduğu her alandaki paydaşları için değer üretme yolunda yoğun bir çaba sarfettiğini söyleyen Dumankaya Kurumsal Gelişim Grup Müdürü Metin Marangoz: "Mevcut çalışanlar ve bizimle çalışma potansiyeli olan insanlar için de bu değer üretme sürecini layığı ile yapmak ve bir işveren markası olarak, Dumankaya’nın adaylar nezdindeki değerini artırmak istiyoruz. Bizim odaklarımız içerisinde en önemli değeri “insan” oluşturuyor. Bu yüzden, bizim için İnsana Saygı Ödül’ü gibi bir ödülün sahibi olmak çok büyük bir gurur..." dedi

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirket olarak, çok farklı çalışan profiliyle karşılaştıklarını ve tüm çalışanlar için farklı insan kaynakları uygulaması geliştirdikleini belirten Marangoz, geçtiğimiz dönem içerisinde Dumankaya'ya Kariyer.net üzerinden yapılan iş başvurusu sayısının da 36 bin olduğunu söyledi. Marangoz:

"Daha önce de iki kez İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazanan bir şirket olarak üçüncü ödülümüz, yeni başarı hikayeleri yazma yolunda bize önemli bir motivasyon kaynağı.” dedi. Dumankaya bu dönemde 54 kişiye, kariyer.net üzerinden istihdam sağladı.

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat