İnsana saygı ödülü Vaillant'ın

Vaillant Group Türkiye İK ekibi, 2015 yılı İnsana Saygı Ödülü'nü dördüncü kez kazandı

İnsana saygı ödülü Vaillant'ın

Vaillant Group İK, Türkiye'de kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi'nde bir kez daha "İnsana Saygı Ödülü"nün sahibi oldu. Vaillant ödüle, aday başvurularını yüzde yüze yanıtlama, en çok başvuru alma ve en çok istihdam yaratma kriterlerine yönelik başarısıyla layık görüldü.

Vaillant'ın hedefi: Yenilenebilir ürünler ve enerji tasarrufu... Ayrıntılar için tıklayın

İnsana saygı ödülü yeniden Vaillant Group'un
Isıtma-soğutma sektöründe faaliyet gösteren Vaillant Group Kariyer.net sponsorluğunda düzenlenen insana saygı ödülünü bir kez daha almaya hak kazandı. Vaillant Group'u ödüle yapılan başvurulara yönelik geri dönme ve yanılama eğilimi yanında başvurularının yoğunluğu ile istihdam sağlama kriterleri ile kavuştuğu açıklandı

17 Şubat günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törende Vaillant Group Türkiye İnsan Kaynakları ekibinden Çağdaş Ovayolu ve Ece Cansu Aydın ödülünü,  "2015 İnsana Saygı Ödülü"nü Kariyer net  Kıdemli Özel Müşteriler Yöneticisi,  Tayfun Toprak’ın elinden aldı. 

20 bin başvuru arasından: Vaillant 
Kariyer.net tarafından her yıl düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri'ne başvuru yapan adayların, yıl içerisinde en az 20 bin iş başvurusu almış olması, 21 günden önce başvurulara geri dönmesi ve cevap oranının yüzde 99'un üzerinde olması kriteri getiriliyor. Buna ek olarak firmaların en az 50 kişiye istihdam sağlamış olma şartı getiriliyor.