İnsay Yapı iki projesiyle Azerbaycan'da

İnsay Yapı, Azerbaycan'da düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na Elit Manzara Beytepe ve Ondörtüç Pendik projeleriyle katıldı

İnsay Yapı iki projesiyle Azerbaycan'da

İnsay Yapı, Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na iki proje ile katıldı. Finla 28 Kasım-30 Kasım tarihleri arasında Ondörtüç Pendik ve Elit Manzara Beytepe projeleri ile Azeri yatırımcının karşısında olacak.

İnsay Yapı iki projesiyle Azerbaycan'da

İnsay Yapı, 28-30 Kasım 2017 tarihleri arasında Baku Expo Center'da düzenlenecek olan Azerbaycan UluslararasıGayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na Ondörtüç Pendik ve Elit Manzara Beytepe projeleri ile katılıyor. İki projesinin maketlerinin yer aldığ 30 metrekarelik stantta ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlandıklarını söyleyen İnsay Yapı Yönteim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Azerilerin Türk projelerine büyük ilgi duyduğunu söyledi. Çulhalık, etkinliğe bölgedeki potansiyeli değerlendirmek amacıyla katıldıklarını vurgulayarak: "Tek millet iki devlet kardeş Azerbaycan bugüne kadar Türk yatırımcıların gözdesi olmuştur. Aynı zamanda birçok Azeri kardeşimiz Türkiye’den konut yatırımı yapmaktadır. Projelerimizi tanıtarak olası satış fırsatlarını değerlendirmek, İnsay yapıyı tanıtmak ve Azerbaycan gayrimenkul sektörünü tanımak en büyük hedefimizdir..." dedi. 

Ondörtüç Pendik projesi

İstanbul'un prim potansiyeli yüksek Pendik ilçesinde hayata geçirilen Ondörtüç Pendik projesinin inşaat çalışmalarına aralıksız biçimde devam ettiklerini ve teslim tarihiin 6 ay öne çekildiğini diel getiren Çulhalık: "Hem birikimini değerlendirmek için hem de oturmak için projemize gelen müşterilerimize özel bir kampanya da yapıyoruz. 'Bugün al, teslimde ödemeye başla' sloganıyla satışa devam eden projede; yüzde 5 peşinatın ardından, banka kredisine uygun taksitler teslimat sonrası Temmuz 2018'de ödemeye başlanabilecek. " dedi. Çulhalık, projeden alım yapmak isteyen yatırımcıların firma bünyesinde 20 aya kadar vade imkanı seçeneğini de değerlendirebileceklerini de dile getirerek, projenin 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlara yer verildiğine dikkat çekti. Projede ayrıca 21 ticari birimin bulunduğunu ve 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığına da dikkat çeken Çulhalık: "24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik' sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları  imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor." ifadelerini kullandı. 

Elit Manzara Beytepe projesi

İnsay Yapı imzasıyla Ankara'da hayata geçirilen Elit Manzara Beytepe'de de geri sayım başladı. Teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında gerçekleşmesi planlanırken proje 23 farklı daire tipi ve toplamda 119 adet konuttan meydana geliyor. Metrekare fiyatlarının ise 5.500 TL'den başladığı frojede 2+1'den 6+2'ye kadar değişen konut tiplerine yer veriliyor. Projenin sosyal alanları arasında ise sauna, Fin hamamı, dans stüdyosu, açık basketbol sahası, açık oyun parkı, yürüyüş yolu, masa tenisi, aerobik ve yoga salonları, vadi manzaralı kafe, elektrikli araç istasyonu yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: İnsay Yapı
Proje Bilgisi: Ondörtüç Pendik