İnsay Yapı Kurban Bayramı'na özel bir kampanya ile giriyor

İnsay Yapı Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç projesinde Kurban Bayramı'na özel bir kampanya geliştirdi

İnsay Yapı Kurban Bayramı'na özel bir kampanya ile giriyor

İnsay Yapı, İstanbul Anadolu Yakası'nda hayatag eçirdiği Ondörtüç Pendik projesinde, Kurban Bayramı'na özel bir kampanya geliştirdi. Kampanya kapsamında yatırımcılara devam eden yüzde 15 indirim kampanyasına ek olarak yüzde 5 bayram özel indirimi fırsatı sunulacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bayram süresince Ondörtüç Pendik satış ofisini ziyaret edebilecek.

Ondörtüç Pendik'te Kurban Bayramı'na özel yüzde 15+5 indirim

İstanbul Anadolu Yakası'nda inşa edilen Ondörtüç Pendik projesinde devam eden yüzde 15'lik indirime ek olarak Kurban Bayramı'na özel yüzde5 indirim hazırlayan İnsay Yapı, özel ödeme planlarıyla da dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında yatırımcılara kişiye özel ödeme planı hazırlanırken, farklı alternatifler de dikkat çekiyor. Banka kredileri yoluyal ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı sunulurken,  240 aya kadar konut kredisi imkanından da faydalanmak mümkün olacak. Diğer ödeme alternatifini ise peşinatsız ödeme seçeneği oluştururken, peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı sunulacak. 

Satış ofisleri bayramda da açık olacak

Ondörtüç Pendik projesinden konut satın almak isteyenler için özel ödeme avantajları hazırladıklarını söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Bayrama özel yüzde 5'lik kampanyadan yararlanmak isteyenleri satış ofislerine bekediklerini dile getirdi. Çulhalık, projede kaba inşaatın bittiğini ve detay çalışmalarının başladığını da duyurarak: "“Projeden konut sahibi olanlar ve konut sahibi olmak isteyenler için örnek daire hazırladık. 3+1 daire seçeneği için hazırladığımız örnek dairemiz, ziyaretçilere yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümleri de içinde barındırıyor..." ifadelerini kullandı. 

Teslimler 2018 Haziran'ında

İnsay Yapı imzasıyla hayata geçirilen Ondörtüç Pendik Projesi 243 konut ve 21 ticari birimden meydana geliyor. Projede1+1 dairelerin fiyatları 244 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 314 bin  TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 456 bin TL'den başlarken bu dairelerin büyüklükleri 68, 103 ve 146 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projede teslimelrin 2018 yılı Haziran ayında yapılması hedefleniyor

Ondörtüç Pendik projesi nerede?

Merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çeken Ondörtüç Pendik Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alıyor. Proje  Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Firma Bilgisi: İnsay Yapı
Proje Bilgisi: Ondörtüç Pendik