Interface'den yeni koleksiyon

Global karo halı üreticisi olan Interface David Oakey tarafından tasarlanmış en son koleksiyonu Human Nature™’ı piyasaya sürdü

Interface'den yeni koleksiyon

David Oakey tarafından tasarlanan Interface ürünü Human Nature™ piyasaya sürüldü. Dünya genelinde satışa sunulan koleksiyonun temeli ışıkla, renkle, dokuyla ve detaylarla hisleri uyaran alanlar tasarlamanın insanın yaratıcı ruhunu ateşleyeceği düşüncesine dayanıyor. 

Human Nature, insanın özünde doğayla olan bağlantısından yola çıkarak, orman zeminleri, çimenli alanlar ve çakıllarla döşenmiş bahçe yolları gibi en temel yüzey kaplamalarında bulunan görsel ve dokunsal  yapılardan ilhamını alıyor. 

Interface’in kreatif direktör yöneticisi Chip DeGrace, “Doğal dünyayı daha çok tanıdıkça tasarıma olan yaklaşımımızda değişiklikler yapmak için daha çok ilham alıyoruz” diyor ve ekliyor, “Bu koleksiyon hem akla hem de güzelliğe hitap ediyor ve Tabiat Ana’nın Interface’in yarattıklarından, mimarların ve dekoratörlerin yaratabildiklerinden ve bu kreasyonların işyerlerinde nasıl güzel düşünceler uyandırabileceğinden hem etkileneceğini hem de bunlarla gurur duyacağını düşünüyoruz.”

Doğal dünyada her şeyde olduğu gibi dönüşümler çeşitlidir. Human Nature 50cm x 50cm  kare yer karosu ile pürüzsüz bir şekilde  eşleşen ve yaratıcı zemin tasarımları yaratıp tasarım çeşitliliğine katkıda bulunan, beş adet 25cm x 1m ebatında  Skinny Planks karo halı modelini ön plana çıkarıyor. Planks serisi, dökülmüş çakıllardan yeni biçilmiş çimenlere kadar bir çok değişik doku çeşitleri sunuyor. Bu çeşitlilik farklı çalısma alanlarının tasvirlenmesine olanak sağlıyor.

Human Nature planks, ahşap döşemelerde, sesi absorbe ederek ve akustiği iyileştirerek önemli avantajlar sunuyor. Daha rahat ve verimli iş ortamları yaratılmasına yardımcı oluyor. 

Firma Bilgisi: Koleksiyon