İnvest Vadikoru Ayazağa fiyatları

Eylül 2017’de satışa sunulan Vadikoru projesinde daire fiyatları metrekare bazında ortalama 8 bin TL’den başlıyor

İnvest Vadikoru Ayazağa fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası’nın Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa Mahallesi’nde İnvest İnşaat tarafından inşa edilen Vadikoru projesinde satışlar 2017 yılının Eylül ayından bu yana devam ediyor. Konut, ofis ve ticari birimlerden meydana gelen proje, yaklaşık 200 milyon lira yatırım bedeli ile hayat buluyor.

Vadikoru Ayazağa projesinde konutların ortalama metrekare birim fiyatı 8 bin TL’den, ofislerin metrekare birim fiyatı ise 3 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen projede daire fiyatları 590 bin TL ile 1 milyon 900 bin TL arasında değişiyor.

20 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan İnvest Vadikoru’da toplam 242 adet konut, 84 adet ofis ve 12 adet ticari birime yer veriliyor. İnşaat alanı 85 bin metrekare olarak belirlenen projede blokların 3’ü konutlara diğer 2’si ise ticari birimlere ayrılıyor. Proje, İki Design’dan Yüksek Mimar Murat Kader  imzası taşıyor.

Ayazağa Vadi Koru projesinde 1+1 dairelerin büyüklüğü 67 metrekare ile 85 metrekare arasında, 2+1 dairelerin büyüklüğü 105 metrekare ile 159 metrekare arasında, 3+1 dairelerin büyüklüğü ise 177 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiyor. Projedeki konut ve ofis bloklarının giriş katında cadde dükkanları yer alıyor.

Ayazağa'da Belgrad Ormanları'nın sınırında konumlanan Vadi Koru projesi, doğa ile iç içe bir yaşam alanı sağlıyor. Doğa ve şehir yaşamını aynı anda sunan proje, merkezi konumu ile de dikkat çekiyor. İnvest İnşaat'ın da yatırımcısı olduğu Havaray ve Vadistanbul AVM'ye 300 metre mesafede olan proje;

Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu’nun yanı başında, İstinye sahiline 5 kilometre, Göktürk'e 7 kilometre ve Maslak'a ise 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Vadi Koru projesinin ofis bloklarının her katı 6 bağımsız bölümden oluşuyor ayrıca bloklarda alanları 133 metrekare ile 257 metrekare arasında olan ofis alanlarına da yer veriliyor.

Vadi Koru Sarıyer projesinde cadde dükkanlarının büyüklüğü 278 metrekareden başlıyor, 1.484 metrekareye kadar çıkıyor. 6 bin 500 metrekarelik kısmı peyzaj alanına ayrılan projenin ayrıcalıkları içerisinde; 7/24 güvenlik hizmetleri, sosyal tesislerde hamam, sauna, fitness salonu ve açık yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları mevcut.

 

Firma Bilgisi: Invest Inşaat
Proje Bilgisi: vadikoru