Iraklı firmanın tercihi: Bosch Termoteknik

Bosch Termoteknik, Etihad Sugar firmasının Irak’ın Babil bölgesinde kurduğu yeni fabrikası için, toplam 25 t/h kapasiteli iki buhar kazanının sa-tışını gerçekleştirdi.

Iraklı firmanın tercihi: Bosch Termoteknik

Irak’ın Babil kentinde sıvı yağ üretimi gerçekleştirmek üzere yatırım yapan Etihad Sugar firması, fabrikasının ihtiyacı olan buhar kazanları için Bosch Termoteknik’i tercih etti.

Bosch termoteknikten Irak'a 
Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Kafkasya bölgesindeki 17 ülkeyi sorumluluk alanında bulunduran Bosch Termoteknik önemli bir ihracat başarısına daha imza atarak, Etihad Sugar firmasına iki adet buhar kazanının satışını gerçekleştirdi.

Bosch’un patentini 1952 yılında aldığı Bosch UL-S serisi kazanların başarısını, üç geçiş teknolojisi oluşturuyor. Buhar kazanlarının yanı sıra teslimat kapsamında kazan dairesi ekipmanları ile yüksek verimlilik, emniyet ve işletme kolaylığı sağlanıyor.Toplam 25 t/h buhar üretecek olan iki buhar kazanının paketi içerisinde aynı zamanda su servis modülü ve yakıt destek aksesuarları da bulunuyor. 

Bosch Termoteknik Hakkında
Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisi olma özelliği taşıyor. 2015 yılında yaklaşık 13.400 çalışan ile 3,3 milyar avroluk (Yüzde 68’i Almanya dışında) ciro gerçekleştiren Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup,  Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretimini de sürdürüyor