İş dünyasının yeni tercihi A sınıfı ofisler

Uzmanlara göre iş dünyasının yeni tercihi olan A sınıf ofislerin yükselişi hızla devam edecek

İş dünyasının yeni tercihi A sınıfı ofisler

Uzmanlara göre iş dünyasının yeni tercihi olan A sınıf ofislerin yükselişi hızla devam edecek. Markalı konut projeleri ve markalı ofis projeleri son yıllarda öne çıkmaya başladı. Konut sahibi olmak isteyenler tarafından birinci tercih olan markalı prokelerde ofis konsepti anlayışı 200'li yılların başında başladı. Ofis anlayışının hızla değiştiğini belirten uzmanlar A sınıfı ofislerdeki yükselişin de hızla devam edeceğini belirtiyor. 

Uzun yıllar boyunca şehirlerin merkezi iş alanları tercih ediliyordu. Zamanla ve gelişen şehirler ile yeni bir döneme girildi. Marka değerinin yüksek olduğuna inanan tüm kurumlar A sınıfı ofisleri tercih ediyor. Sadece İstanbul'da değil Ankara ve Anadolu'nun çeşitli yerlerinde de bu tarz ofislerin tercih edildiği biliniyor. 

İş dünyasının yeni tercihi A sınıfı ofisler

A sınıfı ofis nedir?
Lüks olarak kabul edilen A sınıfı ofisler, şehrin merkezi iş alanı olarak kabul edilen lokasyonlarda hayata geçirilir. A sınıfı ofislerde, iş dünyası için her türlü detayın düşünüldüğü donatılar bulunur. Sekreterlik hizmeti, araç ve şoför kiralama ve helikopter sahası gibi imkanlar sunulur. A sınıfı ofis binaları günümüzde en prestijli yapılar olarak tanımlanır. Bu ofislere ulaşım kolaydır ve mekanlarda yüksek kalitede mimari malzemeler ve son teknoloji ürünler kullanılır. Ofis binasını A yapan kriterler uluslararası normlarda belirlenmiş durumlardır. Bu binalar, içinde bulundukları piyasa içerisinde en iyi konuma sahip binalardır. Aynı zamanda yüksek kalitede kiracı altyapısı olan binalardır. A sınıfı ofisler modern teknik ve mekanik altyapıya sahip binalardır. Aynı zamanda ortalamanın üzerinde hizmet ve yönetime sahiplerdir.