İş dünyasının yeni trend: "Günlük ofis kiralama"

Merkezi, İstanbul'da olmayan şirketlerin ofis gereksinimi günlük-saatlik ofis kiralama sektörünü doğurdu. Gayrettepe'de çalışmalarını sürdüren DokuzBuçuk, günlük ve saatlik ofis kiralama seçenekleriyle dikkat çekiyor

İş dünyasının yeni trend:

İşyeri merkezi İstanbul dışında olan ancak ofis ve toplantı aktivitelerine ihtiyaç duyan firmaların ilgisi yepyeni bir sektörün doğumuna neden oldu: Günlük ve saatlik ofis kiralama... 

DokuzBuçuk'tan ihtiyaca cevap
İstanbul'un ofis pazarı açısından en merkezi noktası olan Gayrettepe'de faaliyet gösteren DokuzBuçuk sana ofis, günlük veya saatlik ofis kiralama imkanlarıyla dikkat çekiyor. Merkezi konumu, rahat ulaşım ve otopark imkanlarıyla firmaların ilgisini çeken DokuzBuçuk, sınırsız internek erişimi, ortak mutfak kullanım imkanı ve limitsiz ikram seçenekleri barındırıyor. 

Sanal ofis tercihi
Yüksek ofis maliyetlerinden ve çalışan maliyetlerinden tasarruf imkanıyla da önemli avantaşlar barındıran DokuzBuçuk, şirketlerin kuruluş aşamasında gerekli olan resmi adres gösterme ihtiyacını da karşılıyor. Şirketler ayrıca sekreterya hizmetinden de yararlanarak, kendilerine tahsis edilen telefon numarasına gelen çağrılara ya da postalara 7/24 ulaşma imkanına sahip oluyor.

DokuzBuçuk,  kısa bir süre sonra İstanbul’un farklı semtlerinde de benzer ofisler açarak butik hizmetlerini sürdürmeyi hedefliyor.