İş dünyasının yükselen yıldızı: A sınıfı ofisler

2000'li yılların başından günümüze önemli konsept değişikliklerine tanık olan Türk ofis pazarını değerlendiren uzmanlar A sınıfı ofislerin yükselişinin süreceğini belirtiyor

İş dünyasının yükselen yıldızı: A sınıfı ofisler

2000'li yıllardan günümüze önemli konsept değişikliklerinin yaşandığı Türk ofis pazarı, son yıllarda A sınıfı ofislerin yükselen popülaritesine tanık oluyor. Uzmanlar A sınıfı ofislere gösterilen ilginin önümüzdeki dönemde de süreceğini belirtiyor.

Bezci: "Yeni bir ofis tanımı"
Günümüzde marka değerinin yüksek olduğuna inanan tüm kurumların A sınıfı ofislerde yer almak istediğini söyleyen BESA Grup Yönetim Kurulu üyesi Efe Bezci, yalnızca İstanbul'un değil Anadolu'nun çeşitli yerlerinde de A sınıfı ofislere yönelik ilginin her geçen gün yükseldiğini söyledi. 

A sınıfı ofis pazarının yükselişi... Ayrıntılı bilgi için tıklayınız...

"Daha fazla maaş, daha çok verim" algısının gerçekliğini tamamen yitirdiği günümüzde, kurumların verdikleri maaş kadar çalışanlarına sağladığı olanaklara da önem vermeye başladığını söyleyen Bezci:

İş dünyasının yükselen yıldızı: A sınıfı ofisler

"Bir dönem araç, telefon, tablet, yemek fişleri gibi seçenekler herkese cazip geliyordu. Ofislerde daha sık yer bulmaya başlayan Z kuşağı çalışanlar için bu tip imkanlar pek bir anlam ifade etmiyor. Onlar, molalarda en sevdikleri kahve zincirine ulaşabilecekleri, öğlen arasını damak tatlarına en uygun restoranlarda geçirmeyi, iş çıkışında rahatlıkla gidebilecekleri spor alanlarını tercih ediyor" dedi...

Ankara'nın A sınıfı ofisi: Besa Kule
Bezci, A sınıfı ofislerin yalnızca modern kurgular açısından değil, sosyal ve kültürel yaşam alanlarıyla da öne çıkan bir yön taşıdığını belirterek, Ankara'nın Altın Üçgeni olarak bilinen lokasyonda hayata geçirilen Besa Kule'nin yeni nesil ofis anlayışının tüm beklentilerini karşılamak amacıyla tasarlandığını beliritti. Bezci: 

"Besa Kule, modern mimariye sahip ofisleri, kule içinde doğallığı yaşatacak bahçesi ve hemen altında yer alan yaşam merkeziyle Ankara iş dünyasının başkenti olacak.” dedi. 

Firma Bilgisi: Besa Grup
Proje Bilgisi: Besa Kule