İş GYO iki projesiyle Dubai Fuarı'nda

İŞ GYO iki gözde projesi İnistanbul ve Manzara Adalar'ı, 8-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Cityscape Global 2015 Fuarı'nda tanıtacak

İş GYO iki projesiyle Dubai Fuarı'nda

İş GYO, 8-10 Eylül 2015 tarihleri arasında Dubai'de düzenlenecek olan Cityscape Global 2015 Fuarı'na Manzara Adalar ve Nef işbirliği ile hayata geçirilen İnistanbul Projesini tanıtacak. 

İş GYO dünyanın en büyük fuarı'nda
İş GYO, Uluslararası yatırımcıların büyük ilgi göstermesi beklenen Cityscape Global 2015'te iki projesi ile katılıyor. Yabancı yatırımcılar ile kurduğu temasların takibini sürdüren İş GYO'nun yabancı bireysel alıcılardan da gelen taleple birlikte fuarda büyük ilgi görmesi bekleniyor. Son bir kaç yıldır, fuarın en çok ilgi gören firmalarından biri olan İş GYO'nun standı en büyük yerel firmaların bulunduğu ana holde yer alacak. İş GYO bu stantta, İnistanbul ve Manzara Adalar projelerini sergileyecek.

İş GYO iki projesiyle Dubai Fuarı'nda

Manzara Adalar projesi
Dünyanın önde gelen mimarlık firması Perkins Eastman mzalı Manzara Adalar projesi, Anadolu yakası karayolu ve raylı sistem ulaşım aksının tam merkezinde yer alıyor. 1+0'dan 5+1'e kadar değişen daire tiplerine sahip projenin toplam değeri ise 640 milyon TL. Toplamda 36 bin 724 metrekarelik alanda hayata geçirilen Manzara Adalar projesinin 2018 yılında tamamlanması bekleniyor.

İnistanbul projesi
İş GYO'nun fuarda sergileyeceği bir diğer proje de Nef ile ortaklaşa hayata geçirilen İnistanbul oldu. İstanbul Topkayı'da eski Şişecam fabrikasının 80 dönümlük arazisinde inşa edilen projenin lansmanı 28 Mayıs'ta gerçekleşmişti.  

 

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Manzara Adalar