İŞ Altınhas Kasaba Evleri

İŞ Altınhas Kasaba Evleri 1+1’den 4+1’e kadar daire tiplerinden meydana geliyor

İŞ Altınhas Kasaba Evleri

İŞ Altınhas Kasaba Evleri 1+1’den 4+1’e kadar daire tiplerinden meydana geliyor. İŞ Altınhas Kasaba Evleri büyüklükleri 123 metrekare ile 529 metrekare arasında değişiyor. İŞ Altınhas Kasaba Evleri 2 katlı 4+1’den başlayan 3.etabında özgün bir mimari kullanılıyor. 1+1 daireler 105 metrekare net bahçe alnına sahipken, 6+1 villalar minimum 1.050 metrekare bahçe alanına sahip olacak şekilde tasarlanıyor.

İŞ Altınhas Kasaba Evleri özellikleri
Açık-kapalı yüzme havuzları, Kasaba Sosyal Kulübü (kafe, restoran, etkinlik alanı), fitness ve yoga salonları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, yeşil alan yürüyüş parkurları gibi her yaştan ve kesimden bireylere hitap eden pek çok sosyal imkanının yanı sıra, Kasaba’da, 7/24 ambulans ve itfaiye, tamir ve denetleme, peyzaj düzenleme ve koruma ekipleri hizmet veriyor.

İŞ Altınhas Kasaba Evleri fiyat listesi
En küçük daire (1+1) 715.000 TL’den başlıyor.

En büyük daire (3+1) 1.125.000 TL’den başlıyor.

En küçük villa  (4+1) 1.645.000 TL’den başlıyor.

En büyük villa (6+1) 3.900.000 TL’den başlıyor.

İŞ Altınhas Kasaba Evleri ödeme planı
Oturum ve yatırım amaçlı değerlendirilebilecek Kasaba 3. etapta konut sahibi olmak isteyenlere özel kampanyalar sunuluyor. Dileyen ev sahiplerinin yüzde 35 peşin 24 ay vade farksız taksitli satış imkanından faydalanabildiği gibi isteyenler de İş Altınhas’ın proje bitirme garantörlük sözleşmesi imzaladığı, Türkiye’nin önde gelen üç bankasından 120 aya kadar kredi kullanabilecekler.

İŞ Altınhas Kasaba Evleri künyesi
Yatırımcı Firma : İş Altınhas İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Proje Adı : Kasaba

Konumu : Ömerli, Çekmeköy

Konut Adedi : 156

Tasarım ve Mimarlık : Mehmet Karaören / TR / Karaören Mimarlık

Ebru Kantaşı/ Kantaşı İnşaat Proje ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Cemal Mutlu / Türkiye

Charles Legler / ABD

Jorge Hernandez / ABD

Juan Caruncho / ABD

Şefik Birkiye / BE

Tony Phillipson / İngiltere

Peyzaj Mimarı : Ponte Peyzaj – Sevilay Altaç

Toplam İnşaat Alanı: 44.080 m2

İŞ Altınhas Kasaba Evleri nerede?
Çekmeköy ilçesi sınırlarında ve Şile-Alemdağ Yolu’nun hemen yanında konumlanan Kasaba’ya ulaşım, Kuzey Marmara Otoyolu ile 3. Köprü ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Taşdelen metro hatlarının devreye girmesiyle daha da kolaylaşacak. Yapım aşamasındaki bağlantı yolları sayesinde 2i’nci Köprü yoluna doğrudan erişim imkanı sağlayacak Reşadiye kavşağına sadece 3 kilometre mesafede konumlanan Kasaba projesi, yatırım potansiyeliyle de ilgi çekiyor.