İş GYO Manzara Adalar fiyatları 387 bin TL’den başlıyor

İş GYO tarafından inşa edilen Manzara Adalar fiyatları minimum 387 bin 500 TL’den başlıyor

İş GYO Manzara Adalar fiyatları 387 bin TL’den başlıyor

2018 yılının ilk çeyreğinde teslimlerinin başlaması planlanan Manzara Adalar, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kartal Yakacık’ta inşa ediliyor. Proje, dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzası taşıyor.

Üçü konut, ikisi ofis üniteleri olmak üzere beş blok ile ticari alanlardan meydana gelen Manzara Adalar Yakacık, 313 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. Projede toplam 975 adet daire bulunuyor.

Kartal Manzara Adalar’ın ayrıcalıkları içerisinde; açık - kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve botanik süs havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor kompleksini içinde barındıran yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik sosyal tesis alanı mevcut.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim olan Manzara Adalar’da daire fiyatları minimum 387 bin 500 TL’den başlıyor. GYODER kampanyasına destek veren İş GYO, Manzara Adalar projesinde daireleri yüzde 20 peşinatlı olarak satıyor. 120 aya kadar da yüzde 0,70 faiz oranı uyguluyor.

 

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Manzara Adalar