İş GYO Manzara Adalar’da yüzde 10 indirim fırsatı!

İş GYO Manzara Adalar projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında tutar üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor

İş GYO Manzara Adalar’da yüzde 10 indirim fırsatı!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesi Yakacık Caddesi üzerinde hayata geçirilen Manzara Adalar, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası taşıyor. Projede ilk teslimlerin 2018 yılında başlaması planlanıyor.

1+0’dan 5+1’e kadar farklı tiplerde toplam 975 adet daireden meydana gelen Manzara Adalar Kartal, 313 bin 500 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kuruluyor. Proje, dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman tarafından tasarlanıyor.

Sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüme mesafesinde olan İş GYO Manzara Adalar projesi, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim bir noktada hayat buluyor. Proje üçü konut, ikisi ofis ünitelerinden oluşan toplam beş bloğu ile ticari alanlardan oluşuyor.

Manzara Adalar projesinin sosyal donatıları arasında; açık - kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve botanik süs havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları, çok amaçlı spor kompleksi,  7/24 özel güvenlik hizmeti ile kapalı otopark alanına yer veriliyor.

Peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim yapılan Manzara Adalar projesinde dairelerin fiyatı minimum 361 bin 250 TL’den başlangıç gösteriyor. Peşin alım indirimi yapıldığı taktirde daire tutarı 325 bin 125 TL oluyor.

Diğer bir ödeme planına göre, daire bedelinin yüzde 50’lik kısmı peşinat olarak veriliyor, geriye kalan yüzde 50’lik tutar 2018 yılının Haziran ayında ödeniyor. Banka kredili ödeme planına göre ise, yüzde 25 peşinat veriliyor, kalan tutar için 120 aya kadar taksit yapılabiliyor.

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Manzara Adalar